Спецпроект «WinterBro!»

Санаторій «Хвиля»
Тут можна весело відзначити новорічні свята або провести корпоратив, поєднавши приємне з корисним. Відновіться за допомогою СПА-зони, басейну та сауни!
СТО «AUTO.PROfessional» в Броварах
Широкий спектр послуг з діагностики та ремонту автомобілів!
Шоурум LifeStyle в Броварах
Цінова політика магазину дозволить придбати товар на будь-який гаманець, а велика розмірна сітка (до 6-ХL) - підібрати одяг, який «сяде» на будь-яку фігуру!
Мережа сервісних станцій «ALT STAR»
Ремонт стартерів і генераторів для легкових автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки, водного транспорту і спецтехніки.
Салон краси «Beauty home»
Тут працюють справжні чарівниці, які точно знають, як втілити у життя усі ваші задуми!
Дитячий розважальний центр «Малята на Тата»
Тут діти забувають про час, насолоджуючись кожною миттю розваг. Батьки можуть займатися своїми справами, не турбуючись про безпеку малюків.
«ProArt Dance Studio» в Броварах
Студія готує спортсменів до змагань, чемпіонатів України, Європи та світу. Проводить літні тренувальні збори в Україні та за кордоном.

Зима на порозі! Час відкривати сезон морозних розваг та гарячого шопінгу! Якщо ви хочете завжди бути в курсі того, що відбувається у Броварах, першими дізнаватись про відкриття нових закладів та проведення заманливих акцій, то наш Спецпроект від сайту 4594.com.ua «WinterBro!» обов’язково стане вам у нагоді!

Зустрічайтеся з друзями, влаштовуйте побачення, відкривайте для себе нові магазини, ресторани та розважальні заклади нашого міста.