Весна - час змін!

Менеджер з продажу реклами
Медіа холдинг ТОВ «Метро» запрошує взяти участь в конкурсі на заміщення вакантної посади «Менеджер з продажу».
Мовні курси «My Time» в Броварах
Подбайте про своє світле майбутнє і майбутнє своїх дітей -
вивчіть англійську на курсах «My Time»!
Салон штор «Stella»
Ви можете замовити аксесуари для штор, покривала, подушки, балдахіни і багато інших цікавих і практичних речей для вашого будинку.
(093) 452-35-36, (095) 705 44 28, (093) 329 95 33.
«Borispol Instal» в Броварах
Розробка, організація, монтаж систем опалення, водопостачання, каналазації, теплих підлог, систем фільтрації та енергозбереження.
Шкарпетки з чоловічим характером
Ми створили шкарпетки для справжніх чоловіків в оригінальному кейсі. Крутий подарунок, який вирішить одвічну проблему зі шкарпетками на довгий час.
«Taxi 313» в Броварах
Ви можете цілодобово викликати таксі в будь-яку точку міста або району. Вас обслуговують професійні водії на автомобілях іноземного виробництва.
Адвокат Хуторненко Ігор Миколайович
Професіонал у сфері судочинства, успішно займається судовою практикою, має великий досвід вирішення комерційних суперечок.
Вікна та балкони «Віста» у Броварах
Широкий асортимент вікон, дверей, жалюзі, ролетів та москітних сіток. Крім того, ви можете замовити встановлення підвіконня, гаражних воріт та обшивку балкону вагонкою.
Ресторан San Marco в Броварах
Затишний куточок маленької Венеції в Броварах. Запрошуємо оцінити різноманіття страв італійської та європейської кухні, а також скуштувати вишукані класичні вина Італії, Грузії та України.
(04594) 4-06-32, 592-29-00,097-770-35-53
Ремонт авто «Pro Gas Service»
Швидке та якісне обслуговування без переплат. Тут працюють з усіма марками авто та надають гарантію на виконану роботу і автозапчастини.

Весна у місті! Покидайте свої комп'ютери, кличте друзів та вибирайтеся на свіже повітря. Сайт 4594.com.ua  підготував для вас добірку класних місць в Броварах, де ви зможете яскраво провести час та зробити цю весну незабутньою!