• Головна
  • Мережа сервісних станцій «ALT STAR»: запчастини від виробника та ремонт авто з гарантією
13:26, 2 грудня 2020 р.

Мережа сервісних станцій «ALT STAR»: запчастини від виробника та ремонт авто з гарантією

Мережа сервісних станцій «ALT STAR»: запчастини від виробника та ремонт авто з гарантією

Кожен автомобіліст знає, що від несправності не застрахований жодний, навіть дуже дорогий та надійний автомобіль. У наших руках – мінімізувати ризик несподіваного виникнення проблеми і подовжити термін служби механізмів. Для цього необхідно лише вчасно проходити техогляд і довіряти ремонт своєї автівки виключно професійним та досвідченим майстрам, які використовують в роботі лише якісні запчастини, від перевірених часом світових виробників.

Саме такі фахівці працюють в мережі сервісних станцій «ALT STAR» в Броварах. Провідне підприємство спеціалізується на сервісному обслуговуванні, ремонті, діагностиці та відновленні стартерів, генераторів, кондиціонерів та автономних опалювачів.

Ми на високому професійному рівні виконуємо ремонт стартерів і генераторів для легкових автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки, водного транспорту, а також різноманітної спецтехніки.

Приступаючи до ремонту, наші майстри за допомогою сучасного обладнання проводять повну комплексну діагностику стартера і генератора. Це дозволяє їм швидко визначати причини несправності, пов'язані з виходом з ладу тих чи інших частин агрегатів. Наш сервісний центр використовує в якості комплектуючих виключно оригінальні запчастини відомих світових лідерів - виробників, що поставляють свою продукцію на заводські конвеєри, або комплектуючі, що випускаються для вторинного ринку, які за своїм складом, характеристиками і якістю не поступаються оригіналу.

Після завершення ремонту наші майстри в обов'язковому порядку, за допомогою спеціальних тестерів і стендів, тестують агрегат в різних умовах і під різними навантаженнями, імітуючи його роботу на автомобілі. По завершенню технічного контролю, агрегат пломбується. Цей знак якості підтверджує, що агрегат успішно пройшов всі щаблі технічного контролю і повністю готовий до подальшої його експлуатації. На цій пломбі також вказується дата проведення ТК, адже на всі роботи, виконані нашим сервісним центром, надається гарантія.

Ми працюємо задля того, щоб ви завжди були впевнені у своєму автомобілі!

ALTSTAR  є офіційним імпортером автозапчастин - https://altstar.com.ua/.

Адреса: м.Бровари, вул..Київська, 227/1.

Телефонуйте: 068-834-38-90.

Графік роботи: Пн-Сб - з 9:00 до 18:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #РЕМОНТ #АВТО #АВТОЗАПЧАСТИНИ #ALTSTAR
Оголошення
live comments feed...