Спецпроект «Слава Україні!»

База відпочинку «Хвиля»
Уявіть собі місце, де можна однаково добре відсвяткувати день народження, провести виїзну конференцію для колег та влаштувати собі релакс із оздоровчими процедурами на лоні природи. Казка? Ні, це - база відпочинку санаторного типу «Хвиля»!
«KvadroBro»: Прокат квадроциклів в Броварах
Фірма з прокату квадроциклів в Броварах подарує дійсно активний відпочинок та яскраві емоції, що залишаться з вами надовго!
Кафе «Віктор»
Тут гостям пропонують не лише затишний інтер’єр, бездоганне обслуговування та вишукане меню, а й неповторну українську гостинність. Адже в закладі працюють справжні професіонали - у 2018 році кафе здобуло «золото» рейтингу ТОП-7 серед підприємств Київської області в номінації «Ділова активність»!
Пекарня «Грузинський хліб»
У «Грузинському хлібі» ви зможете посмакувати хачапурі по-аджарськи та по-мегрельськи, самсою, шашликом в тісті, солодкою пеновані з вишнею та кадою з горіхами. За грузинськими традиціями, кожного відвідувача тут зустрічають як дорого гостя.
Корпорація свят «Джуманджи»
Допоможемо зробити свято, яке запамятається на довго, адже ми знаємо про дитяче свято все! До Ваших послуг – сотні казкових героїв у виконанні професійних артистів, захоплюючі сценарні лінії для малюків , так і справжні Шоу-квести для підлітків. Ми знаємо чим здивувати…

Спецпроект «Слава Україні!» від сайту міста Бровари 4594.com.ua - кращий путівник по місту саме для вас! 

Зустрічайтеся з друзями, влаштовуйте побачення, відкривайте для себе нові послуги, магазини, ресторани та розважальні заклади нашого міста. 

Гарна новина є й для підприємців: 

Своїми послугами ми допоможемо вам не відчути карантину та знайти нових клієнтів для Вас! Тому саме зараз ми пропонуємо бюджетний пакет для вашого бізнесу!  

База відпочинку «Хвиля»

«KvadroBro»: Прокат квадроциклів в Броварах

Кафе «Віктор» в Броварах

Пекарня «Грузинський хліб» в Броварах

Корпорація свят «Джуманджи»