БРОліто2020!

Матеріали для будівництва Unit B
Один з найбільших офіційних представників 70 брендів будівельних матеріалів, та сервіс, де Вас проконсультують на предмет доцільності використання цих матеріалів.
Кращий бетон від ТОВ «РІТІМ»
Компанія «РІТІМ» розташована в Броварах і готова допомогти всім будівельникам у радіусі 150 кілометрів боротися з сезонним дефіцитом бетону!
Салон «Майстерня краси ON style»
Тут піклуються не лише про відмінний результат та високий рівень сервісу, а й про вашу безпеку – в майстерні працюють лише кваліфіковані фахівці, які виконують усі вимоги до стерилізації приміщення та інструменту.
«Brovary Today»
Дізнавайтеся про нові заходи, замовляйте доставку їжі додому і отримуйте бонусами до 5% від розміру замовлення!
«Taxi 313» в Броварах
Їздити з нами швидко, комфортно та вигідно!

Друзі, нарешті настало літо, а разом з ним – кінець суворого карантину! Пропонуємо не гаяти більше ані хвилини, і провести наступні три місяці як слід: весело, цікаво та незабутньо!

Зустрічайтеся з друзями, влаштовуйте побачення, відкривайте для себе нові магазини, ресторани та розважальні заклади нашого міста. А щоб не розгубитися у їх розмаїтті, сайт 4594.com.ua підготував добірку кращих місць в Броварах.

Гарна новина є й для броварських підприємців: послаблення карантинних заходів відкривають нові можливості для розвитку вашого бізнесу! Якщо ви хочете, щоб ваша компанія брала участь в нашому спецпроекті – просто напишіть нам на пошту: [email protected].