Дні польського кіно у Броварах
 
9 грудня, п"ятниця - 19.00 - відкриття і документальний фільм "Powstanie Warszawskie" .
Жанр: Драма, Військовий, Документальний.
Режисер: Отар Саралідзе.
У ролях: Міхал Журавський, Мацей Навроцький, Мирослав Зброевіч, Агнешка Куніковская, Єва Каня-Гроховська, Яцек Чиж Короткий опис:
Перший у світі художній фільм, що повністю складається з документальних відеоматеріалів. Два брата, Карел і Вітьок, ведуть кінохроніку Варшавського повстання 1944 року ...
 
10 грудня, субота 16.00 - фільм Кшиштофа Зануссі"Serce na dłoni" з Богданом Ступкою у головній ролі.Це філософська притча про значення життя, добро та зло. «Починати робити добро ніколи не пізно, – головна теза «Серця на долоні».
Головну роль – роль цинічного олігарха – пан Зануссі створював саме під Богдана Ступку. Недарма на Третьому Римському міжнародному кінофестивалі український актор за цю роль отримав нагороду за кращу чоловічу роль.
 
11 грудня, неділя - 16.00 -художній фільм 2014 року "Serce, serduszko".Жанр: сімейний, драма, роуд-муві .
Режисер - Ян Якуб Кольський, в ролях - Юлія Кіёвская, Марчін Дорочіньскі, Габріела Мускала.
Сюжет:
Цікава розповідь про зустріч дівчинки та жінки, яким так бракує кохання. Одинадцятирічна Машенька змушена перебувати в дитячому будинку, в який влаштовується на роботу нова вихователька. Дівчинка, позичивши в неї гроші втікає з дитбудинку, бо хоче скласти екзамен у школу балету, але для цього, їй потрібно подолати 800 кілометрів через усю країну до Ґданська. Як не дивно, але новий педагог вирішує допомогти Машеньці добратися до місця призначення, незважаючи на небажання батька дівчинки і поліцейських, які шукають утікачку.