BroWinter-2022!

Ресторан «Сан-Марко» в Броварах
Якщо ідеальне свято для вас - це вишуканий інтер'єр, неймовірно смачна їжа та весела атмосфера, то кращим місцем для зустрічі Нового року стане ресторан «Сан-Марко» в Броварах.
м. Бровари, вулиця Київська, 146
+380 (4594) 4-06-32, +380(44)592-29-00, +380(97)770-35-53
Ресторан грузинської кухні «Вах-Вах Хінкалі»
В меню ресторану ви знайдете безліч неймовірно смачних гарячих страв, вишуканих закусок, нетривіальних салатів та соусів. Винна карта закладу нічим не поступається аутентичним грузинським ресторанам і пропонує відвідувачам широкий асортимент алкоголю на будь-який смак!
Санаторій «Хвиля» в Броварах
У нас ви можете провести час з користю не лише для здоров'я, а й зміцнити командний дух колективу! Проведіть будь-який колективний захід у просторій конферец-залі, скуштуйте рум'яного шашличку, а потім відвідайте нашу оновлену сольову кімнату, басейн і кріосауну!

До новорічних свят залишилося зовсім трохи часу, а ви ще не вирішили, де їх зустрічати, що дарувати близьким та як підготуватися до зимових канікул, аби вони пройшли легко та весело?

Не витрачайте час на зайві роздуми та вагання, адже сайт 4594.com.ua вже традиційно підготував для вас добірку кращих закладів в Броварах: вдосконалюйте свій образ, купуйте оригінальні подарунки, відкривайте для себе нові місця нашого міста!

Ресторан «Сан-Марко» в Броварах

Ресторан грузинської кухні «Вах-Вах Хінкалі»

База відпочинку "Хвиля"