Спецпроект «BlackBroFriday!»

Встановлення та ремонт пральних машин в Броварах
Від сьогодні й до 27 листопада включно ми надаємо знижку 25% на перше замовлення!
Агентство нерухомості в Броварах
Наша мета - задовольнити потреби клієнта на всі 100%! А тому ми починаємо знайомство з приємного - безкоштовної консультації!
Експериментальний цех Марії Графової
Тут працюють високопрофесійні дизайнери та кравці, які знають та люблять свою справу, і відповідають за якість кожної речі, що виходить з-під їхньої руки.
«Блин не комом» в Броварах
Тут варять справжню, міцну та неймовірно запашну каву, готують ідеальні млинці з різноманітними начинками та зустрічають кожного гостя, як кращого друга!
Санаторій «Хвиля»
«Хвиля» - це здоровий відпочинок, захоплююче дозвілля, нові друзі, незабутні враження, позитивні емоції і єднання з природою!
Фотостудія GEO в Броварах
Якщо Ви бажаєте зробити веселе, святкове та незабутнє фото з сім'єю, - Студія GEO запрошує вас!
«Taxi 313» в Броварах
Ви можете цілодобово викликати таксі в будь-яку точку міста або району. Вас обслуговують професійні водії на автомобілях іноземного виробництва.

До «святого» дня всіх шопоголіків світу залишилось зовсім трохи. Вже незабаром - 27 листопада, ви зможете відірватися по повній і придбати усе те, про що давно мріяли, адже наближається час шалених знижок та щедрих акційних пропозицій - Чорна п’ятниця!

Сайт 4594.com.ua запускає традиційний спецпроект, завдяки якому ви зможете ознайомитися з кращими пропозиціями від магазинів і розважальних закладів Броварів, аби скласти свій список бажань, що здійсняться у чарівну Чорну п’ятницю!