Краще 8 березня в Броварах

Продукція, як вона є
У нас можна придбати різноманітні урбечі, горіхові пасти, креми, тахіні, сухофрукти, горіхи, борошно та безліч корисної продукції, що складається виключно з натуральних інгредієнтів!
Салон-магазин «Квіти» в Броварах
Якщо ви хочете зробити цей день ще більш неймовірним та казковим, завітайте у салон-магазин «Квіти» в Броварах. Тут вам запропонують кращий асортимент свіжих квітів, допоможуть підібрати саме ті, що сподобаються вашій коханій, мамі, сестрі чи колезі, а досвідчений флорист скомпонує бездоганно гарний букет!
(095) 630 88 12; (096) 414-32-58 (Viber, Telegram); (068) 987 17 84 (Viber)
Salon VOYAGE в Броварах
Всі жінки різні, але кожна унікальна, і секрет краси в наших руках. Команда ТОР стилістів доведуть Вам, що досконалість існує! Найсучасніші стилістичні течії, передові технології та робота з найвідомішими світовими брендами, дозволяють нам створювати доглянутий, досконалий образ.
+38 096-456-0-456; +38 063-456-0-456
Кейтерінг в Броварах «Upbeat Catering»
Бездоганний смак, увага до найдрібніших деталей і бажання виконати найсміливіші ідеї клієнта гарантують неймовірний результат!
Санаторій "Хвиля" в Броварах
Тут вам запропонують відпочинок з користю для здоров'я: відвідайте кріосауну, інфрачервону або фінську сауну, ароматерапію, оновлену сольову кімнату, душ Шарко та багато іншого!

Весна – це не лише відступ холодів та розквіт природи, а ще й найжіночніше свято року – 8 березня! З цієї нагоди сайт 4594.com.ua запускає спецпроект, що допоможе вам провести цей день у найкращих місцях Броварів. 

Більше вам не потрібно думати, де святкувати, що дарувати та чим пригощати своїх близьких - ми зробили це за вас! У нашій добірці ви знайдете усі необхідні контакти для планування святкового дня.

Продукція, як вона є: рослинні та сиродавлені олії, живі пасти, борошно

Салон-магазин «Квіти» в Броварах

Salon VOYAGE в Броварах

Кейтерінг в Броварах «Upbeat Catering»

Санаторій "Хвиля" в Броварах