• Головна
  • Петру Саєнку посмертно присвоїли звання почесного громадянина Броварів
15:55, 21 вересня 2021 р.

Петру Саєнку посмертно присвоїли звання почесного громадянина Броварів

Петру Саєнку посмертно присвоїли звання почесного громадянина Броварів

Сьогодні, 21 вересня, під час чергової сесії БМР депутати розглянули й підтримали рішення щодо надання посмертно звання почесного громадянина Броварів Петру Саєнку.

Відповідне клопотання до новоствореної Комісії з розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Броварської міської територіальної громади» (посмертно) подав міський голова Ігор Сапожко.

Петро Саєнко - уродженець Броварщини, пастор церкви «Слов’янський християнський центр» та почесний єпископ церковного союзу «Євангельська віра християнського товариства» у місті Такома, штат Вашингтон, Сполучені Штати Америки.

Значну частину свого життя Петро Саєнко прожив у Броварах. Саме тут він почав служити у церкві та у свої 30 років був обраний головним пастором однієї з найбільших церков у місті, тут народились його 11 дітей.

У 1991 році сім’я Саєнків переїхала до США. Протягом багатьох років Петро Саєнко служив пастором та був членом Комітету поріднених міст. Проживаючи далеко від батьківщини, Петро Саєнко став ініціатором зародження дружніх відносин між містами Бровари і Такома.

Читайте також:

В Броварському районі пройдуть масштабні навчання підрозділів територіальної оборони

В Броварах пройде VI благодійний Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості

У Музеї зброярства в Броварах відкрито нову експозицію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СУСПІЛЬСТВО #НАГОРОДА #ПОЧЕСНИЙ #ГРОМАДЯНИН #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...