
17:36, 20 вересня 2021 р.
У Музеї зброярства в Броварах відкрито нову експозицію

Днями, у Музеї зброярства, що за адресою вул. Броварської сотні, 3, відкрилася нова експозиція «Зброя та артефакти доби Гетьмана Сагайдачного».
«Музей - справа життя відомого у нашому місті підприємця, колекціонера, справжнього фаната справи історичної минувшини не тільки Броварщини, але й усієї України, Євгена Гредунова», - йдеться у повідомленні Броварської міськради.
Вітаючи пана Євгена з відкриттям нової експозиції, міський голова підкресливнадзвичайне значення таких заходів для виховання підростаючого покоління у повазі до славних справ предків та атмосфері непідробного патріотизму.
Євген Гредунов наголосив, що виставка працюватиме ще декілька місяців. Музей відчинено у четвер та неділю з 12:00 до 18:00. Для організованих груп та фахівців можливий індивідуальний графік відвідування. Телефон для довідок: (04594) 4-69-72.
Читайте також:
В Броварах пройде VI благодійний Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості
В Броварах ввели в дію нову систему оповіщення
Зима близько: Кабмін поновив правила надання субсидій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Бензинові або електричні газонокосарки: що краще обрати?
Новини компаній
10:00
11 липня
Стати співавтором пісні прямо на концерті? "Друга Ріка" запрошує на мультиперформанс
Новини компаній
09:30
9 липня
17:00
5 липня
Оголошення
21:42, 3 липня
21:42, 3 липня
21:42, 3 липня
21:42, 3 липня
21:42, 3 липня
live comments feed...