• Головна
  • В Броварському районі пройдуть масштабні навчання підрозділів територіальної оборони
08:00, 21 вересня 2021 р.

В Броварському районі пройдуть масштабні навчання підрозділів територіальної оборони

В Броварському районі пройдуть масштабні навчання підрозділів територіальної оборони

В період з 22 вересня по 1 жовтня на території Броварського району пройдуть масштабні навчання підрозділів територіальної оборони.

До проведення навчань будуть залучатись військовозобов’язані, призначені до підрозділів територіальної оборони, а також ті, хто бажає навчитися захищати свій дім та своїх близьких.

Основною метою зборів є підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, відпрацювання порядку дій у разі виникнення воєнної загрози, вдосконалення військових навичок та вмінь.

Під час проведення зборів заплановані заняття з різних видів військової підготовки, а саме: тактичної, спеціальної, вогневої, інженерної, медичної, зв’язку, топографічної. Керівниками занять та інструкторами призначені досвідчені військовослужбовці, які мають бойовий досвід та навички.

У період зборів за учасниками зберігається робоче місце та середня заробітна плата, а також грошова винагорода. Також наприкінці року всі, хто укладе контракт на службу у військовому резерві, отримують грошове заохочення.

«З метою якісної організації та залучення на навчальні збори просимо всіх бажаючих звертатись особисто до Броварський Ртцк Та Сп за адресою м. Бровари вул. Героїв Небесної Сотні, 1», - йдеться у повідомленні Броварської міської ради.

Телефон для довідок: 097-408-81-86.

Читайте також:

У Броварах виявили схованку боєприпасів

В Броварах ввели в дію нову систему оповіщення

В поліцію Броварів серед ночі надійшло повідомлення про замінування лікарні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВІЙСЬКОВІ #НАВЧАННЯ #ЗБОРИ #ПІДГОТОВКА #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...