Якщо ви маєте потребу d електрошоковому пристрою, що має форму ліхтарика з надяскравим сліпучим світлом, зверніть свою увагу на пристрій електрошокер Policе 1102. Він поєднує усі необхідні базові якості паралізатору та зручні властивості ліхтарика.

Як діє електрошокер із ліхтариком Police BL 1102?

Це дуже розумно влаштований пристрій посилає яскравий промінь світла, який здатний:

  • допомогти вам розгледіти дорогу та людей на відстані 300 метрів;
  • вчасно помітити неприємності як безпритульних тварин чи підозрілих особистостей, розпізнати грабіжників;
  • засліпити агресора або бездомну тваринку.

Крім цього, Police BL 1102 оснащений потужним електрошокером, який забезпечує розряд, здатний нейтралізувати супротивника навіть якщо на ньому буде 30 мм. одягу. Завдяки цьому ліхтарик з шокером можна використовувати і в холодну пору року.

Також ви можете не турбуватися за наслідки розряду струмом. Він лише тимчасово виведе агресора із строю. А влучивши у деякі ділянки може викликати запаморочення. Та він не може зупинити дихання чи серце. Тому ви не вб'єте людини чи тварину ні в якому разі.

До речі, розрядник ліхтарика викликає специфічне клацання, що відлякує злих безпритульних тварин, але зовсім не завдає їм шкоди.

Для кого цей ліхтарик із шокером буде найоптимальнішим варіантом?

З більшості багатопрофільних пристроїв цей ліхтарик з шокером - одна з найкомпактніших моделей, яка важить всього 220 грамів. Тому вона буде до вподоби:

  • жінкам та дівчатам для самооборони;
  • людям похилого віку на дачах;
  • людям, які ходять пішки на великі відстані у темну пору доби та не мають змоги носити більш важкі предмети самозахисту.

Ліхтарик з шокером Police BL 1102 має дуже потужну батарею. Але дуже просто заряджається. У комплекті йде адаптер до мережі 220 В. та до прикурювача у авто.

Та майте на увазі, що довго буде служити вам лише справжній Police 1102. Тому замовляйте його у нашому Інтернет-магазині "Paralizator". Тим паче, що у нас він коштує навіть менше, ніж у наших конкурентів.