У юридичній практиці доволі поширеним і ефективним є судове рішення, пов’язане з розшуком, арештом і описом рухомого майна боржника. У такому випадку підлягає вилученню для моменту погашення заборгованості автомобіль власника.

Як правило, на практиці, у такому разі боржник намагається сховати і не використовувати автомобіль, або їздити на підроблених документах. Розшук, арешт транспортного засобу в Україні можуть проводити приватні виконавці, які у відповідності до Закону спроможні забезпечити виконання судових рішень. Накладення арешту на авто боржника проводиться в декілька етапів:

  1. виноситься постанова щодо арешту автомобіля, оголошується заборона на його подальше відчуження;
  2. описується майно боржника, у постановізазначається інформація щодо марки, моделі, кольору,року випуску, об'ємуі типу двигуна, пробігу, комплектації, потреби в ремонтних роботах.

У цьому випадку Вам на допомогу в Україні завжди прийдуть приватні виконавці об’єднання ФАКТ на сайті https://fakt.org.ua/.

Коли проводиться арешт автомобіля?

Арешт транспортного засобу, як правило,євимушеною дією і проводить лише у випадках, коли особа сплатити борг відмовляється. В такому разі виноситься постанова суду щодо заборони на право розпоряджатися рухомим майном. Автомобіль вилучається та зберігається до моменту визначення подальшої долі такого майна.

Умови звільнення автомобіля з-під арешту з приватним виконавцем

Щоб звільнити рухоме майно з-під судового арешту,необхідно підготувати відповідне звернення до суду. В подальшому, у відповідності до постанови виконавця,транспортний засіб з-під застереження може бути звільненеу випадках:

  • Винесення судом рішення про звільнення автомобіля з-під арешту;
  • проведення повної оплати боргу у відповідності до виконавчих документів, до моментупродажу арештованого авто.

Переваги співпраці з об’єднанням громадьської організації "ФАКТ"

Професіонали нашого об’єднання "ФАКТ" надають послуги з розшуку, арешту, опису автомобілів у випадку, коли боржник не бажає добровільно погасити суму заборгованості стягувачу,повністю ігнорує законні вимоги приватних виконавців. Тепер стягнення боргу з приватним виконавцем https://fakt.org.ua/uk/pv/ стане для Вас не складною процедурою. Довірте свої проблеми справжнім фахівцям своєї справи!

Приватні виконавці ФАКТ - Закон у дії!