4 та 5 листопада у Броварах відбудеться II Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival “Inna-Brovary» за ініціативи Благодійного фонду «Інна», інших чисельних співзасновників  фестивалю-конкурсу та за підтримки Броварської міської ради.

Цього року фестиваль-конкурс  відбудеться на базі міського культурного центру "Прометей", Палацу дитячої та юнацької творчості та Броварської дитячої музичної школи за наступними номінаціями: «вокал» (академічний, естрадний, народний),  «інструментальне виконавство» «хореографія»,«оригінальний жанр» (циркове мистецтво, клоунада, спортивний фрістайл і т.д.). До участі у заході зареєструвалось більше 400 учасників з України та країн Євросоюзу (Естонська Республіка, Республіка Польща, Французька Республіка).

До складу жюрі увійшло   16 фахівців найвищого рівня з країн, що представлятимуть учасників фестивалю-конкурсу.

5 листопада у концерт-холі Торгово-розважального комплексу «Термінал» відбудеться гала-концерт та церемонія нагородження переможців II Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival “Inna-Brovary».

Вхід на всі конкурсні заходи та на гала-концерт – вільний.