Цей концерт подарує кожному глядачеві незабутні враження і море позитивних емоцій. Наталя Фаліон представить публіці приголомшливе народне комедійне шоу. Нові пісні, улюблені хіти і дві години суперкорисної сміхотерапії від «Лісапетного батальйону» чекають вас! І будьте впевнені: блискучі артисти засяють так, що ніякі червоні доріжки їм просто не знадобляться.
Ні для кого не секрет, що «Лісапетий батальйон» - унікальний український колектив, здатний вселити в кожного глядача віру в краще, поділитися своїм безмежним оптимізмом і запальною енергією. Прості зірки з народу як ніхто інший близькі публіці.
Напевно, тому колектив зумів стати кращим серед безлічі учасників популярного шоу «Україна має талант» в 2013 році.
А тепер група підійшла до свого ні багато ні мало - 25-річчя! І, схоже, у цих прекрасних артисток все тільки починається! Важка артилерія народного гумору і музичної сцени, підкоривши Канаду, Іспанію, Польщу, Білорусь, Італію і, звичайно, Україну, продовжує давати безліч концертів, знищуючи своїми енергійними хітами все світове зло. Якщо Ви готові приєднатися до величезної армії шанувальників приголомшливої ​​групи, або вже є фанатами українок, - тоді ласкаво просимо на зимовий концерт!