ШАРОВІДПАДНЕ ШОУ! WOW-ШАРОПАД із 1000 ШАРІВ!

Як Вам одеський гумор? Колоритний, тонкий і такий особливий...
Якщо любите одеський гумор, і хочете з дитиною потрапити у шарове королівство - ми чекаємо Вас!
Одесити Тутта і Сєня разом з Шоу-театром «А ось і Ми» запрошують відправитись у світ повітряних пригод!
Куди Ви відправитесь?
У  королівство повітряних кульок, де живе чарівна принцеса, Сєня і Тутта. І все було безхмарно, поки не з'явився він - злий і буркотливий Шаромига.
Який формат Шоу?
Веселий інтерактив, де нікому не доведеться нудьгувати. Кожна дитина буде боротися разом з нашими героями за повітряні кулі, які Шаромига не любить і хоче луснути!
Чим все закінчиться?

Без підтримки Тутта і Сєня не впораються, тому приходьте підтримати і насолодитися НОВИМ ШОУ!
До речі! У Тутти і Сєні є власний канал на YouTube - «Агугугу» (Agugugu). Заходьте, знайомтесь заочно та пориньте у світ дитинства з телепередачами: «Телемілітрямдія», «Наші руки не для нудьги» та інші.
Тутта - яскрава, прикольна, модна, ніколи не сидить на місці, обожнює тусовки, танці і повчати Сєню, любить цукерки, букети і шмукети.

Сєня – смішний, допитливий, трошки недотепний, але сучасний. Будь-яка подія за його присутності – справжнє свято. Він полюбляє побазікати та цікавиться усім новеньким. Обожнює байдикувати. 

НОВЕ ШАРОВІДПАДНЕ ШОУ ПОЧИНАЄТЬСЯ!
Коли і де?
18 листопада, Будинок художника, початок об 11:00 та 13:00.
Так, і кожному по яскравій повітряній кульці на честь WOW-Шаропаду!
P.S. Дітям до 4-х років вхід безкоштовний без надання окремого місця для сидіння у супроводі дорослих (квиток потрібен лише для дорослого).
Вистава розрахована на дітей віком від 3-х до 10-ти років. Тривалість: 1 година.
TM «Best4Kids» - це більш ніж 600 вистав по усьому світу. Ми пропонуємо глядачам кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.