Положення про конкурс дитячого малюнку

Управління освіти і науки Броварської міської ради, відділ культури Броварської міської ради, ГО «Духовність» щиро запрошують дітей від 8 до 16 років взяти участь у конкурсі дитячих малюнків «Христос Воскрес-Воскресне Україна», який відбудеться у період з 15 квітня по 10 травня 2017 року!
Журі конкурсу визначать 10 найкращих робіт маленьких художників!
Переможці конкурсу отримають подарунки.
Всі малюнки, що відображатимуть тематику конкурсу, будуть передані до виставки дитячих малюнків, яка відбудеться 14 травня 2017 року під час проведення фестивалю духовної творчості «Троянда духовна».Малюнки учасників Конкурсу можуть бути використані для передачі до дитячих будинків, реабілітаційних центрів, соціальних закладів тощо.

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО КОНКУРС ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ МАЛЮНКІВ
«Христос Воскрес-Воскресне Україна»

Організатори конкурсу: Управління освіти і науки Броварської міської ради, відділ культури Броварської міської ради, ГО «Духовність». Конкурс проходить в рамках фестивалю духовної творчості «Троянда духовна» та приурочений Воскресінню Христовому.

Мета конкурсу: Сприяти духовному розвитку підростаючого покоління, виховання любові та поваги до ближнього, до України, надання дітям можливості реалізації власних духовних творчих здібностей.

Учасники конкурсу: Діти міста – вихованці загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти та культури, вихованці недільних шкіл релігійних громад ГО «Духовність».

Строки проведення: Конкурс проводиться з 15 квітня по 10 травня 2017 року. Кращі роботи будуть розміщені на виставці 14 травня 2017 року під час проведення фестивалю духовної творчості «Троянда духовна».

Нагородження: Переможці та учасники конкурсу нагороджуються дипломами, подяками та подарунками .


Оргкомітет – (04594)5-10-61, [email protected]
(04594)5-14-81, [email protected]

Чекаємо на вашу участь у конкурсі, любі друзі!

 

Тип події: 
Виставки
Дата проведення: 
Субота, Квітень 15, 2017 - 11:40
Підрозділ: