В рамках підготовки до Українського тижня імунізації в містах України проводитимуться зустрічі для батьків на тему вакцинації.

25 березня о 10.00 відбудеться зустріч для батьків та медпрацівників з головним дитячим імунологом міста Києва, доцентом кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, кандидатом медичних наук Федором Івановичем Лапієм.

Адреса: місто Бровари, вул. Шевченка 14, Центральна КДЦ, 4 поверх, актова зала.

Тема зустрічі «Український тиждень імунізації. Вакцинація у питаннях та відповідях».

Федір Лапій розповість, як формується імунітет дитини, яке значення має вакцинація та відповість на всі питання батьків щодо імунізації.

Вхід вільний, за реєстрацією>> https://goo.gl/5MEgS5

ГО "Батьки за вакцинацію" ініціює проведення Українського тижня імунізації. Цей захід має стати щорічним та проводитися одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями імунізації. В 2017 році ця подія випадає на 24-30 квітня.

Головна мета ініціативи «Український тиждень імунізації» - інформувати населення про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

На жаль, рівень вакцинації дітей в України за даними 2016 року далекий від рекомендованого ВООЗ 95%. Лише спільними зусиллями громадськості, медиків та представників влади, які визнають цю проблему, Україна може досягти змін на краще.