Запрошуємо до звітного концерту хореографічного колективу «Феєрія Денс» та на виставку творчих робіт вихованців зразкової студії образотворчого мистецтва «Вернісаж»

22.03.2017 о 13.00 у Палаці творчості дітей та юнацтва відкриється виставка творчих робіт Зразкової студії образотворчого мистецтва «Вернісаж», художній керівник – Лобода Марина Володимирівна, на підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив». На виставці будуть представлені кращі роботи вихованців колективу за останні п’ять років, лауреатів різноманітних конкурсів і художніх виставок від обласного до всеукраїнського рівнів, – «Дивосвіт мого дитинства», «Арт-факторія», «Твоє майбутнє – в твоїх руках», «Світочі Християнської віри», «Обʼєднаймося ж, брати мої!», «Знай і люби свій край» та інших.

Зразкова студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» – одна з найперших в місті, якій в 2007 році було присвоєно це почесне звання. Головною метою навчання у студії є поширення художньої освіти та естетичного виховання дітей, вміння розуміти та оцінювати мистецтво, красу і багатство рідної та світової культури.

О 15.00 в концертній залі Палацу творчості розпочнеться звітний концерт хореографічного колективу «Феєрія Денс» на присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив». Програма концерту складається з танців та хореографічних композицій у постановці керівників колективу Дудник Наталі Миколаївни та Дудник Діани Богданівни, які відомі своїм новаторством. Керівники колективу у своїх постановках використовують цікаві природні явища, ситуації, поведінку та характерні особливості живих істот, що стають у їхніх творах фрагментами окремих рухів а то й сюжетами для цілих танцювальних творів. Майстерно поєднуючи з класичними «па», педагоги вплітають їх у канву майбутніх танців. Завдяки цьому, їхні постановки вирізняються яскравістю і змістовністю, а репертуар – різноманітністю та оригінальністю. Навіть простий весняний дощ чи діючий фонтан стають темами захоплюючих творів.

Дата та час проведення: 22.03.2017 з 13.00 – 17.00

Місце проведення: Палац творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області (далі – Палац творчості), вул. Грушевського, 21-А, м. Бровари