• Головна
  • Що потрібно домашнім тваринам для щастя?
Новини компаній
13:35, 12 лютого

Що потрібно домашнім тваринам для щастя?

Новини компаній

В кого є домашні улюбленці знають, як важливо радувати їх не тільки фізично, але й емоційно. Догляд за тими, хто став невіддільною частиною родини, повинен вміщати в себе аспекти для задоволення: фізичної активності, інтелектуального розвитку, веселощів. Найкращі зоотовари ви знайдете на маркетплейсі Umall.ua, де зібрані великі інтернет зоомагазини з усієї України, з величезним асортиментом сухих та вологих кормів, товарів для грумінгу та догляду за собаками, котами, птахами, гризунами та багато чого іншого. Все що необхідно для забезпечення здоров’я на радості свого улюбленців ви знайдете тут.

Що потрібно домашнім тваринам для щастя?, фото-1

Як підібрати товари для здоров’я

В залежності від сезону на віку тварині підбирається різний догляд за тілом. С перших днів життя їжа повинна бути м’яка, ніжна, насичена кальцієм, білками, мінералами та вуглеводами для збалансованого розвитку. Що входить у правильний догляд за твариною?

  • Правильне харчування. Вибирайте високоякісний корм, який відповідає віку, розміру та потребам тварини. Рекомендується дотримуватися порцій для ваги тварини, уникаючи переваги чи нестатку їжі. Важливо спостерігати за своїм улюбленцем та не давати йому більше корму, ніж потрібно. Часто господарям буває складно відмовити коту чи собаці в цьому, коли тварини просять, проте це необхідно для здоров’я.
  • Обирайте їжу з великим вмістом вітамінів та природних інгредієнтів. Такі корми містять білки, вуглеводи, вітаміни та мінерали у потрібній збалансованій кількості.
  • Не забувайте оновлювати миску з водою для тварини кожного дня зранку. Вона має бути свіжою та мінералізованою.

Для створення унікальної дієти, яка буде максимально підходити вашому улюбленцю, ви можете проконсультуватися з ветеринаром, який зможе спираючись на індивідуальні особливості здоров’я створити ідеальне меню.

Що потрібно домашнім тваринам для щастя?, фото-2

Емоційне здоров’я

Окрім надання необхідної їжі та вітамінів, догляду за фізичним тілом, необхідно приділяти достатню увагу іграм, спілкуванню та різним видам активності. На маркетплейсі Umall представлено асортимент товарів, які підійдуть для догляду за тілом та розумом: іграшки, предмети для активного відпочинку та інтелектуального розвитку. Психічний стан тварини відображається не лише у її поведінці, але й впливає на фізичне здоров’я та строк життя. Однією з ключових складових емоційного здоров’я тварин є соціалізація. Взаємодія з сім’єю, участь в інтерактивних подіях та іграх роблять домашнього улюбленця щасливим та безтурботним. Позитивна взаємодія, похвали та гармонійні відносини з власниками сприяють розквіту внутрішнього емоційного світу тварини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...