![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
14:36, 20 травня 2021 р.
В Броварах пройшов І етап Всеукраїнської гри «Сокіл»
![В Броварах пройшов І етап Всеукраїнської гри «Сокіл» В Броварах пройшов І етап Всеукраїнської гри «Сокіл»](/dist-assets/images/cap.jpg)
З 13 по14 травня на базі Центру національно-патріотичного виховання Броварської міської ради Київської області проведено І (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь рої середньої та старшої вікових груп з 11 закладів освіти Броварської міської територіальної громади.
Для роїв середньої вікової групи (11-14 років) були проведеніконкурси: «Відун», «Рятівник», «Стрільба». Рої старшої вікової групи (15-16 років) змагалися в конкурсах «Рятівник», «Стрільба» та «Військова смуга перешкод». Кожний конкурс вимагав від учасників не тільки мужності,сміливості,інтелекту, але й дисциплінованості та злагодженості дій членів рою.
Переможцями серед роїв середньої вікової групи визначено:
I місце – рій «Відважні» Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Броварської міської ради Київської області (керівник рою – Ошуркова О.І., виховник рою – Власова Н.А.);
ІІ місце – рій «Сокіл» Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів №6 Броварської міської ради Київської області (керівник рою– Стариненко А.А., виховник рою – Попів В.В.);
ІІІ місце – рій «Соколята» Броварської загальноосвітньоїшколи І-ІІІступенів №1 Броварської міської ради Київської області(керівник рою–Брусо М.В., виховник рою – Стрілецький А.М.).
Переможцями серед роїв старшої вікової групи визначено:
I місце– рій «Світла варта» Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Броварської міської ради Київської області (керівник рою – Ошуркова О.І., виховник рою – Рудник В.Г.);
ІІ місце – рій «Побратими» Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів №6 Броварської міської ради Київської області (керівник рою– Стариненко А.А., виховник рою – Аверіна І.В.);
ІІІ місце – рій «Нащадки козаків» Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради Київської області (керівник рою– Пастушенко Р.Д., виховник рою – Пастушенко О.І.).
Переможці матимуть нагоду взяти участь у ІІ (обласному) етапі, який відбудеться у червні 2021 року.
Читайте також:
В Броварах на відпочинок та оздоровлення дітей виділено мільйон гривень
Сьогодні відзначається Всесвітній день вишиванки
В Броварах вдруге відкриють музичний табір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
live comments feed...