• Головна
  • В Броварах на відпочинок та оздоровлення дітей виділено мільйон гривень
08:00, 20 травня 2021 р.

В Броварах на відпочинок та оздоровлення дітей виділено мільйон гривень

В Броварах на відпочинок та оздоровлення дітей виділено мільйон гривень

У вівторок, 18 травня, на засіданні виконавчого комітету було затверджено Порядок підбору та направлення дітей до закладів відпочинку та оздоровлення.

Як повідомила начальник служби у справах дітей Лариса Теплюк, цього року прийом заяв на оздоровлення та відпочинок дітей вже розпочато. На ці заходи з міського бюджету виділено 1 мільйон гривень.

«Цей мільйон місто розподілило так: 600 тисяч гривень для оздоровлення дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, для дітей учасників АТО, малозабезпечених тощо. Решту 400 тисяч планують спрямувати на придбання путівок матері й дитини: для дитячих будинків сімейного типу (їх в місті 6) та для дітей з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування. Наразі триває процедура закупівель», - підкреслила Теплюк.

На сьогодні служба у справах дітей Київської обладміністрації вже провела тендерну процедуру та закупила 5 путівок до Одеси, у табір «Світанок».

«За кошти міста загалом буде закуплено 70 путівок. Ми також проведемо тендер, в результаті якого оберемо один табір-переможець, куди і будемо направляти дітей. Планується, що це буде заклад у Київській області, адже ми враховуємо епідеміологічну ситуацію та не хочемо відправляти дітлахів до віддалених регіонів. Розкриття пропозицій від таборів заплановане на 1 червня. Загалом пріоритет на отримання путівок буде саме у сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Таких діток у нас до 100 і ми хочемо оздоровити їх усіх», - повідомила начальник служби у справах дітей.

Громадський ревізор

Читайте також:

В Броварах вдруге відкриють музичний табір

В Броварах новонародженим малечам дарують вишиванки

В Броварах на місці відомого книжкового магазину відкриють банк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СУСПІЛЬСТВО #ОЗДОРОВЛЕННЯ #ВІДПОЧИНОК #МІСЬКРАДА #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...