В Броварах пройде акція «Мова об’єднує»

В Броварах пройде акція «Мова об’єднує», Головний редактор

Завтра, 16 липня, на майдані Свободи о 13 годині відбудеться акція «Мова об’єднує». Цей захід присвячено підтримці Закону про мову,  який набуває чинності 16 липня. 

«16 липня – це наше свято, свято мільйонів людей, об’єднаних українською мовою. І ми відзначимо його разом, на Сході й на Заході, у Києві і маленьких містечках, в соцмережах і на вулицях. Загалом початок дії Закону святкуватимуть у близько 35 містах по всій Україні», - розповіли організатори акції сайту 4594.com.ua. 

Закон про мову гарантує кожній людині право на отримання інформації і послуг українською в усіх публічних сферах на всій території нашої держави. 16 липня – це наше свято, свято мільйонів людей, об’єднаних українською мовою - одного з ключових факторів державної незалежності, національної безпеки та цілісності країни.

На майдані Свободи в Броварах під час акції лунатиме українська музика, а ввечері всіх учасників запросять долучитися до головного святкування у столиці біля «Арки дружби народів», де  відбудеться великий концерт українських виконавців.

Читайте також:

Броварчанка Аліна Акобія вдруге стала чемпіонкою Європи з боротьби

МОЗ хоче заборонити вигрібні ями та сіль на дорогах взимку

«Діти будують, дорослі руйнують»: на політичній акції в Броварах роздавали сотні повітряних кульок

БРОВАРИ АКЦІЯ ЗАКОН ПРО МОВУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі