«Діти будують, дорослі руйнують»: на політичній акції в Броварах роздавали сотні повітряних кульок

«Діти будують, дорослі руйнують»: на політичній акції в Броварах роздавали сотні повітряних кульок, Головний редактор

У той час, коли українські підлітки відмовляються від повітряних кульок на випускних вечорах, аби не забруднювати навколишнє середовище, політики не вважають за потрібне думати про екологію.

Вчора, 9 липня в Броварах проходила акція від «Партії Шарія». Усім присутнім на майдані Свободи, в парку «Перемога» та біля нього роздавали червоні кульки – символ даної партії, зображений на її логотипі, пише «Коментар».

«Ми просто роздаємо кульки і гарний настрій. У нас вільна і демократична держава, тому кожен має право на свою думку і свої політичні вподобання», – кажуть прихильники Анатолія Шарія.

Цікаво, чи мали б учасники акції гарний настрій, якби бачили наслідки, до яких призводить бездумне роздавання кульок? Чи знають організатори, що після запуску у повітря кульки можуть подолати великі відстані, а потім повернутися на поверхню землі та у водойми, на десятиріччя забруднюючи середовище. Крім того, в усьому світі щодня гинуть тварини та риби, що потрапляють у пастку з капронових стрічок, або ковтають отруйний латекс.

Читайте також:

Грибний сезон у Броварах: де збирати, як зберігати та що робити при отруєнні?

В Броварах демонтовані погреби перетворилися на пастки для людей

«Погрожував розплатою, що пошматує»: депутатське свавілля на Броварщині чи наклеп конкурентів?

БРОВАРИ ШАРІЙ КУЛЬКИ ЕКОЛОГІЯ АКЦІЯ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі