• Головна
  • Броварчанка Аліна Акобія вдруге стала чемпіонкою Європи з боротьби
14:00, 12 липня 2019 р.

Броварчанка Аліна Акобія вдруге стала чемпіонкою Європи з боротьби

В іспанському місті Понтеверда з 3 по 9 червня проходив Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів. Броварчанка Аліна Акобія вже вдруге за свою спортивну кар’єру виборола титул чемпіонки Європи.

Спортсменка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності з першої сутички заявила свої права на перемогу у ваговій категорії 57кг, достроково закінчуючи кожну сутичку на туше. У фіналі Аліна знову продемонструвала боротьбу найвищого класу і виграла на туше з рахунком 8:0 ще до кінця першого періоду.

Вперше спортсменка завоювала чемпіонський пояс серед молоді в 2017-му, а в минулому році взяла бронзу континентальної першості. В колекції медалей Аліна має срібло чемпіонату Європи U23 та бронзу чемпіонату світу U23.