• Головна
  • Плавчині з броварського спортивного інтернату здобули 5 нагород на чемпіонаті України
13:27, 8 липня 2019 р.

Юні плавчині з Калуша, 14-річна Яна Долаврук та 15-річна Анастасія Габльовська, які наразі навчаються у спортивному інтернаті у місті Бровари, здобули п’ять нагород на молодіжному чемпіонаті України з плавання.

«Змагання відбулися у Харкові, у них взяли участь 360 спортсменів з усієї України та Казахстану. Наші дівчата показали клас: Яна здобула три треті місця: на 400-метровій дистанції вільним стилем, в комплексному плаваннях та в естафеті 4 по 100 метрів кролем. Ці перемоги стали основним підґрунтям для отримання звання майстрині спорту. Анастасія, яка є кандидаткою в майстрині спорту, виборола «золото» та «срібло» на дистанціях 50 метрів брасом. Дівчина виступала у юніорській та молодіжній категоріях», - розповідає перша тренерка-викладачка чемпіонок Катерина Долаврук.