• Головна
  • Боксер із Броварів став бронзовим призером Міжнародного турніру
12:00, 9 липня 2019 р.

Боксер із Броварів став бронзовим призером Міжнародного турніру

Днями в Харкові відбувся традиційний Міжнародний турнір з боксу серед молоді 2001-2002 р.н присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Б.К. Андрєєва.

За результатами змагань Національна збірна України здобула впевнену перемогу у загальному медальному заліку. Підопічні Олега Малованюка здобули п’ять золотих, п’ять срібних та шість бронзових медалей. Друге та третє місце у змаганнях зайняли команди Вірменії та Білорусі.

В складі збірної України боксував й вихованець відділення боксу БВУФК та підопічний тренера Ігоря Цвітненка - Павло Павлов. Спортсмен став «бронзовим» призером турніру в категорії до 49 кілограмів.