В Броварах демонтовані погреби перетворилися на пастки для людей

В Броварах демонтовані погреби перетворилися на пастки для людей, Головний редактор

Як писав сайт 4594.com.ua,протягом кількох останніх днів місцева влада Броварів активно бореться з самовільно виритими погребами. У дворах багатоповерхівок працює спеціальна техніка, що перекопує «землянки» разом з усім тим, що в них зберігалося.

Нашій редакції стало відомо, що вчора в один з таких демонтованих погребів ледь не впала жінка з дитиною. Як виявилося, після демонтажу кількаметрові ями нічим не засипали, більше того – навіть не огородили попереджувальними стрічками.

«Це сталося вчора зранку за «Прометеєм», поруч з ЖКХ. Там яма на ямі – їх з десяток, а може й більше. Причому розташовані вони паралельно дорозі: коли їде автомобіль, доводиться заскакувати на бордюри поруч з якими ці пусті ями, деякі навіть з залишками конструкцій. Я вчора їх не побачила, і тільки завдяки сину, який помітив, що я вже біля неї, мені вдалося не впасти. Так, я доросла людина, а діти, які взагалі не дивляться, де бігають... Сподіваюсь, місцева влада все виправить, інакше травм буде чимало», - каже жінка.

За словами броварчанки, сьогодні декілька ям вже закидали сміттям, проте інші залишаються відкритими.

Читайте також:

Ворота, якими самовільно перекрили вул.Виноградну, демонтують

КП «Броваритепловодоенергія» попереджає: у липні на боржників подадуть до суду

«Погрожував розплатою, що пошматує»: депутатське свавілля на Броварщині чи наклеп конкурентів?

БРОВАРИ ПОГРЕБИ ДЕМОНТАЖ МІСЬКРАДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі