• Головна
  • Стало відомо, де встановлять «розумні» зупинки та скільки це буде коштувати
08:30, 15 березня 2019 р.

Стало відомо, де встановлять «розумні» зупинки та скільки це буде коштувати

Стало відомо, де встановлять «розумні» зупинки та скільки це буде коштувати

Броварська міська рада оголосила переможця конкурсного відбору серед фірм, які виявили бажання впроваджувати в нашому місті єдину систему управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування.

ТОВ «Дозор Україна» у рамках інвестиційного зобов’язання протягом двох років власним коштом обіцяє встановити дві «розумні» зупинки громадського транспорту та 4 електронних табло.

Облаштування однієї «розумної» зупинкиобійдетьсяфірмі в 120 000, 00 грн, а одного табло – в 60 000,00 грн. Першізупинкизаплановано встановити біля «Сільпо» та МКЦ «Прометей». До моменту їх облаштування, місто має підвести до зупинокелектроенергію та Інтернет.

Угоду з переможцем в управлінніЖКГ, інфраструктури і транспорту обіцяють укласти вже найближчим часом. У свою чергу ТОВ «Дозор-Україна» має укласти угоди з броварськими перевізниками про облаштування маршрутних автобусів GPS-навігаторами. Послуга моніторингу пасажирського транспорту обійдеться перевізникаму 140 грн на місяць.

Чиновники обіцяють, що зупинки матимуть сучасний дизайн, будуть обладнані розетками для підзарядки мобільного телефону та безкоштовним Wi-Fi, електронним табло, на якому міститимуться дані:

– прогнозований час очікування транспортних засобів на зупинці;

– напрямок слідування за маршрутом;

– час прибуття згідно розкладу.

Трибуна Бровари

Нагадаємо, броварчани назвали ідею з встановленням «розумних» зупинок дебираном бюджету. 

Читайте також: Водії броварських автобусів: неохайність, хамство, перегар

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ РОЗУМНІ ЗУПИНКИ
Оголошення
live comments feed...