• Головна
  • «Дерибан бюджету», - броварчани проти «розумних зупинок»
08:00, 13 березня 2019 р.

«Дерибан бюджету», - броварчани проти «розумних зупинок»

«Дерибан бюджету», - броварчани проти «розумних зупинок»

Броварська міська рада повідомила про рішення виконкому щодо встановлення в місті «розумних зупинок» громадського транспорту.

«Мета встановлення "розумних зупинок" - це, насамперед, забезпечення комфортного очікування пасажирами громадського транспорту. Вони мають сучасний дизайн, обладнані розетками для підзарядки мобільного телефону табезкоштовним Wi-Fi. А ще це електронне табло, на якому містяться дані:

- прогнозований час очікування транспортних засобів на зупинці;

- напрямок слідування по маршруту;

- час прибуття згідно розкладу», - розповідають у міськраді.

Мешканці міста сприйняли цю ідею з роздратуванням, мовляв, при загальному жахливому стані автобусів, вулиць та дорог міста, встановлювати «розумні зупинки» - все одно, що цвяхи мікроскопом забивати.

«До розумної зупинки ще треба дійти. По вулиці без тротуару, біля потоку машин, через калюжі. Мешканці пишуть заяви до Броварської міської ради , у відповідь - "відсутність достатнього фінансування". Машини бьють огорожі, людей, було збито людину, гинуть тварини ... але для КОГОСЬ розумні зупинки важливіше...», - пише Олена Крик в місцевій групі у Facebook.

Крім того, броварчани мають сумнів у благих намірах чиновників, та підозрюють, що недоречні високі технології на зупинках стануть лише приводом для «відмивання» бюджетних коштів.

«Дерибан бюджету», - броварчани проти «розумних зупинок», фото-1

Читайте також: Водії броварських автобусів: неохайність, хамство, перегар

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ ЗУПИНКИ БЮДЖЕТ
live comments feed...