• Головна
  • Водії броварських автобусів: неохайність, хамство, перегар
17:03, 11 березня 2019 р.

Водії броварських автобусів: неохайність, хамство, перегар

Водії броварських автобусів: неохайність, хамство, перегар

До нашої редакції часто надходять скарги від пасажирів міських автобусів, щодо неприпустимої поведінки водіїв та жахливого технічного стану їхніх автомобілів.

За словами мешканців міста, транспортний бізнес в Броварах процвітає прямо протилежно якості надання послуг. Найбільше скарг надходить на міжміські маршрути: транспорт зношений, в салонах автомобілів брудно, а водії відмовляються перевозити пільговиків та пенсіонерів.

Редакція сайту 4594.com.ua звернулася за коментарем до депутата Броварської міської ради та голови громадської організації «Чесні Бровари» Олексія Здоровеця.

За словами громадського діяча, ситуація дійсно складна і його, як корінного жителя міста, також обурює:

«Люди дуже багато скаржаться на якість надання послуг. Найбільше запитань до водіїв – неохайний зовнішній вигляд, перегар, грубість. Знаєте, як буває, коли свою неспроможність людина виміщує на тих, хто слабший – літніх людях, жінках та дітях. Автобус може їхати порожнім, але бабусю стареньку водій не візьме, тому що вже сьогодні «катав» пільговиків або в нього просто настрою немає», - обурюється депутат.

На думку Олексія Здоровеця, корінь проблеми криється у фінансовій зацікавленності деяких представників місцевої влади в процвітанні транспортного бізнесу, незалежно від якості надання послуг цими підприємствами.

«Контролювати їхню роботу повинен Броварський виконком. У них є механізм впливу на недобросовісних робітників – відібрання ліцензії. Натомість, вони розв'язали приватникам руки – аби тільки ті несли їм гроші за наданний маршрут», - розповідає Олексій Здоровець.

За словами депутата, незалежним від монополістів фірмам просто не дадуть права на існування. Замість того, щоб витратити кошти на гідну зарплатню водіям, які будуть добросовісно виконувати свою роботу, і вчасно проводити технічний огляд та ремонт транспорту, приватні підприємці змушені нести ці гроші «наверх», щоб не втратити можливість працювати.

Читайте також: Броварчанинзакликає мешканців міста контролювати теплопостачання до їхніх будинків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ ТРАНСПОРТ
Останні новини
Оголошення
live comments feed...