Новорічні конкурси для корпоративу

Новорічні конкурси для корпоративу

Ти готуєшся до корпоративу? Тоді тобі обов'язково знадобляться ідеї для розваги колективу – новорічні конкурси для корпоративу.

Новорічні конкурси для корпоративу – запорука веселого свята

Кільцеброс

На підлогу щільно один до одного шикуються порожні пляшки і пляшки з алкогольними та безалкогольними напоями. Учасникам пропонується з відстані 3 м накинути на пляшку кільце. Той, кому вдається накинути кільце на повну пляшку, забирає її в якості призу. Кількість кидків для одного учасника потрібно обмежити.

Кільце вирізається з тонкого картону. Діаметр кільця - 10 см.

В тарілці

Гра проводиться під час їжі. Ведучий називає будь-яку букву. Мета решти учасників - раніше інших назвати предмет на цю букву, що міститься в даний момент у них в тарілці. Хто назве предмет першим, стає новим ведучим. Ведучий, який сказав букву, на яку ніхто з гравців не зміг придумати слово, отримує приз.
Потрібно заборонити називати ведучому завжди виграшні букви е, і, ь, и).

Цукерка

Учасники сидять за столом. Серед них вибирають ведучого. Гравці передають один одному під столом цукерку. Завдання ведучого - піймати кого-небудь з гри ків на передачу цукерки. Той, кого зловили, стає новим ведучим.

Крокодил

Гравці діляться на дві команди. Перша команда вибирає якесь поняття і показує його пантомімою, без допомоги слів і звуків. Друга команди намагається з трьох спроб вгадати, яке поняття показується. Потім команди міняються ролями. Гра ведеться на інтерес, але можна рахувати очки за вгадані слова.
Можна загадувати: окремі слова, фрази з відомих пісень та віршів, прислів'я і приказки, крилаті вирази, казки, імена відомих (реальних або вигаданих) людей.
Показувати поняття може як один, так і кілька осіб.

 Жартівливий тест

Цей тест можна провести з участю всіх присутніх. Учасникам роздаються ручки і листки паперу. На листках вони повинні написати в стовпчик певні абревіатури. Навпроти кожної з них учасникам пропонується написати рядок з пісні або вірша.
Після того, як виконають всі завдання, повідомляється значення незрозумілих абревіатур і кожен учасник може дізнатися сам і показати сусідам по столу свій стан на певний момент (визначається рядком з пісні).
Абревіатури можна придумати будь-які, головне, щоб вони відповідали темі свята. Щоб розвага не затягувалося, достатньо трьох-п'яти моментів.
Наприклад, для святкування результатів минулого року, можна запропонувати такі назви моментів і їх скорочення: ПДГ (перший день року), ПТГ (перший тиждень року), СГ (середина року) ТДЗР (тиждень до закінчення року), ПДГ (останній день року).

Що робити якщо...

Учасникам пропонуються скрутні ситуації, пов'язані з їх роботою, з яких їм необхідно знайти оригінальний вихід. Той учасник, який, на думку глядачів, дасть найбільш спритний відповідь, отримує призове очко.

Приклади ситуацій:

Що робити, якщо ви програли зарплату своїх підлеглих або громадські гроші в казино? Що робити, якщо вас випадково замкнули в офісі пізно ввечері? Що робити, якщо ваша собака з'їла важливу звітність, яку ви повинні вранці уявити директору? Що робити, якщо ви застрягли в ліфті з генеральним директором вашої фірми?

Влучність

Для змагання на влучність краще всього використовувати гру Дартс - фабричного виготовлення.
Більш простий варіант - з відстані 3-5 м метати маркери або фломастери (з відкритим ковпачком) у мішень, намальовану на аркуші паперу, прикріпленому на стіну. Найвлучніший учасник одержує призове очко.
Маркер повинен бути призначений для малювання тільки на папері, тоді випадкові його сліди легко буде змити спиртом. Читай також: Як зробити сирну ялинку на Новий рік

Кращий тост

Ведучий повідомляє учасникам, що, без сумніву, справжній чоловік повинен уміти правильно пити. Проте завдання змагання не в тому, щоб випити більше за інших, а в тому, щоб зробити це найбільш витончено.
Після цього кожен учасник отримує чарку з міцним напоєм. Конкурсанти по черзі виголошують тости і випивають вміст чарки. Той, хто виконає завдання краще за всіх, одержує призове очко.

Найкращий комплімент

Оскільки справжній чоловік повинен бути галантним і вміти знайти підхід до жіночого серця, в цьому конкурсі учасники змагаються в проголошенні компліментів прекрасній статі.
Той, чий комплімент більше інших сподобається жінкам, одержує призове очко.

Конкурс незвичайних скульптур

Цей конкурс пропонується чоловікам. З повітряних куль різного розміру і форми вони повинні з допомогою скотча виліпити жіночу фігуру. Бажано, щоб для цього конкурсу чоловіки розділилися на команди по 2-3 людини.
Жінкам також можна запропонувати зліпити скульптуру чоловіки.
Частина повітряних куль може бути вже надута, крім того, необхідно запастися достатньою кількістю ненадутих куль і нитками. Цікаво використовувати повітряні кулі різних розмірів і форм.

Спогади

Цю гру можна запропонувати під час застілля. У грі бере участь будь-яка кількість людей. Гравці по черзі називають подія (бажано приємне чи смішне), яке відбувалося у фірмі (або безпосередньо відноситься до неї) протягом минулого року. Той, хто не може згадати жодного події, вибуває з гри. Останній залишився в грі учасник отримує приз.

У всіх   У нас є вуха

Гравці стають у коло. Ведучий говорить: “У всіх нас є руки“. Після цього кожен учасник бере свого сусіда праворуч за ліву руку, та з криками “У всіх нас є руки“ гравці рухаються по колу, поки не зроблять повний оборот. Після цього ведучий говорить: “У всіх У нас є шиї“, і гра повторюється, тільки тепер учасники тримають свого правого сусіда за шию. Далі ведучий перераховує різні частини тіла, і гравці пересуваються по колу, притримуючи за названу частину свого сусіда праворуч і кричачи або наспівуючи: “У всіх У нас є...“

Перераховані частини тіла залежать від фантазії ведучого і ступеня розкутості гравців. Наприклад, можуть перераховуватися такі частини тіла: руки (окремо права і ліва), талія, шия, плече, вуха (окремо праве і ліве), лікті, волосся, ніс, груди. Читай також: Новорічна музика, яка створить святковий настрій

Аукціон “кіт в мішку“

В перерві між танцями можна провести аукціон “втемну“. Ведучий показує учасникам лоти, загорнуті в пакувальний папір, щоб було незрозуміло, що всередині. Для того, щоб розохотити публіку, що веде в жартівливій формі повідомляє призначення цього предмета.
В аукціоні використовуються справжні гроші, при цьому початкова ціна всіх лотів досить низька. Учасник, що запропонував найбільшу ціну за предмет, викуповує його.
Перед врученням новому власнику предмет розгортають, щоб задовольнити цікавість публіки.
Бажано чергувати смішні і цінні лоти, що б підвищити азарт публіки. Приклади лотів та заявок: Без неї нам буде не в радість будь-яке застілля. (Сіль)

Щось липке.

(Цукерка “чупа-чупс“ або льодяник, упакований у велику коробку) Маленьке, яке може стати великим. (Повітряна кулька) Предмет, необхідний для ділової людини. (Блокнот) Предмет для тих, хто хоче залишити свій слід. (Набір кольорових крейд) Холодне, зелене, довге... (Пляшка шампанського) Невід'ємний атрибут цивілізованого життя. (Рулон туалетного паперу) Недовга радість. (Коробка шоколадних цукерок) Тренажер для тих, хто хоче навчитися робити хорошу міну при поганій грі. (Лимон) Подарунок з Африки. (Ананас або кокос)

Бомбардувальники

Для гри необхідні дві-три скляні банки та металеві гроші (бажано заготовити гроші заздалегідь, не сподіваючись на те, що учасники знайдуть її самі).
Бажаючі взяти участь у конкурсі поділяються на дві-три команди. Кожна команда отримує скляну банку і однакову кількість монет (не менше трьох на кожного учасника).
Ведучий відмічає лінію старту, на відстані 5 метрів від якої ставляться банки. Завдання учасників - затиснути монетку між стегнами, пройти до своєї банки і без допомоги рук опустити монетку в банку. Команда, яка закинула в банку більше монет, отримує приз.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:
Продукти, які піднімуть настрій восени
Виставка творчості Леоніда Гопанчука у Краєзнавчому музеї в Броварах
Вивчити таблицю множення. Без скандалів і зубріння!
Бровари конкурс корпоратив Бровары колектив радість
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
3 перегляди в грудні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
17 грудня  о 15:00 у приміщенні зали засідань виконкому Броварської міської ради  відбудеться презентація проекту для медичних закладів міста Бровари «Електронний кабінет пацієнта».   Спільно із людьми, які  були і залишаються причетними до проекту – розробниками, лікарями, пацієнтами -  в рамках заходу будуть підбиті підсумки роботи за рік та презентовано новий функціонал медичної інформаційної системи.   Також, в рамках заходу, фахівці компанії  EMCiMED,...
Сексуальна освіта, бути чи не бути.
В Броварській гімназії ім. С. І. Олійника у вівторок, 27 листопада, відбулися спеціальні батьківські збори. Приводом для обговорення стало проведення уроків так званої «сексуальної освіти» замість уроку української мови. Батьки були обурені фактом проведення подубних сумнівних лекцій запрошеними людьми під час навчального процесу. Відомо, що уроки з сексуальної освіти проводила студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Дар'я Мізіна. Дарина...
Культура
Новорічні свята це найщасливіша пора, а особливо для дітей. Сніжинки, витинанки, гірлянди, цікаві ігри на вулиці та удома, подаруночки та багато-багато смаколиків. А що ще робить дитину щасливою? Звісно це новорічні казки, а найкраще, дивитись їх наживо. 24 грудня, в Броварах в ТЦ Термінал відбудеться феєричне шоу, новорічна казка для найменших - "Легенда про сніг на планеті мильних бульбашок". Там діти зможуть познайомитись з чудовими героями Булькою та...
Кримінал
Працівники Управління протидії наркозлочинності разом з працівниками Броварського відділення поліції затримали колишнього правоохоронця з десятьма грамами амфетаміну та лабораторним знаряддям для його приготування. Сьогодні, такий наркотик на чорному ринку коштує близько 200 гривень за 1 грам. Колишній правоохоронець звільнився з органів у 2010 році. Оскільки торгівля наркотиками в усьому світі посідає одне з перших місць за кримінальними прибутками, чоло...
7 січня чи 25 грудня? Святкування Різдва
Президент ще рік тому підписав закон, про запровадження вихідного дня 25 грудня, бо саме у цей день католики, протестанти та більша частина православних відзначають Різдво. Назріває питання, чому одні церкви святкують 25 грудня, а інші 7 січня, і коли ж, все-таки, православним християнам відзначати це величне свято?   Пропозиція перевести святкування Різдва в Україні відповідно до календаря яким українці користуються у світському житті, зовсім не нова. Пре...
Кримінал
Одного із затриманих за напад на дідуся у багатоповерхівці міста Бровари поліція підозрює у скоєнні численних крадіжок ліфтового обладнання. По місту зафіксовано 40 таких злочинів. Тиждень тому, 33-річному нападникові, суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Злочинець зізнався у восьми крадіжках ліфтових котушок. Відомо, що працівники пунктів металобрухту впізнали затриманого. Наразі поліція відпрацьовує інші факти та перевіряє пр...
Важливо
З початку грудня у Броварах трохи знизилась чисельність хворих на грип та ГРВІ. Водночас у місті виявили 1 випадок заразного туберкульозу та 2 інфікування вірусним гепатитом. Про це пише броварський районний відділ лабораторних досліджень у своєму останньому звіті. Як зазначають в установі, хворими на вірусний гепатит виявилися 28- і 51-річні дорослі. В обох діагноз лише попередній, лабораторно не підтверджений. Пацієнти направлені до інфекційного відділе...
Новини компаній
Вибрати подарунок дитині - непросте завдання. Але ми вирішили вам допомогти і зробили вибірку найпопулярніших і крутих дитячих подарунків. 1. Дитячі GPS годинник Кinderwatch Батькам, які люблять йти в ногу з часом, до душі дитячі розумні годинник. Адже батьки, які вже купили розумні годинник, відзначають такі їхні переваги, порівняно зі звичайним смартфоном: на відміну від телефону, який може «загубитись» в надрах рюкзака, вони знаходяться на руці - діти н...
Кримінал
У п'ятницю, 07 грудня, прокуратурою Київської області за тісної взаємодії з ГУ БКОЗ СБ  України та слідчим управлінням ГУ НП в області викрито злочинну схему одного з університетів Київщини, керівний склад якого легалізовував на території України іноземців та в подальшому, зловживаючи наданими повноваженнями, обмежуючи права студентів, вимагаючи неправомірну вигоду. Так, ректор та проректори університету вимагали неправомірну вигоду з іноземних студентів у...