• Головна
  • В Броворах черга за житловими субсидіями
13:19, 15 червня 2015 р.

В Броворах черга за житловими субсидіями

В Броварах за житловими субсидіями звернулися майже 3 тисячі людей, які вважаються власниками господарств, але отримають бажане далеко не всі.

Коли до бровар чан надійшли платівки, в яких вони побачили нові ціни на воду, газ та електрику, то у багатьох мешканців міста розсіялися останні мрії про те, що в уряді опом’ятаються й не будуть так швидко вводити нові розцінки на енергоносії, воду та електрику. Як повідомляють в органах соціального захисту Броварів до них із заявами про надання лише на початку червня вже звернулося понад 2 тисячі громадян, які є власниками квартир та домогосподарств. Загалом, наразі розглядається понад 15 тисяч таких заяв. І це в місті, де мешкає близько 100 тисяч людей. За приблизними оцінками, це майже половина всіх родин, які мешкають в Броварах. Але отримають її далеко не всі. Як кажуть в установі, дуже багато людей самостійно не можуть правильно заповнити декларацію, а отримати нові форми, й до того ж, правильно їх заповнити – це вже проблема, на яку слід звернути увагу.

До речі, як вважають в органах соціального захисту, напливу людей, у яких виникне бажання отримати субсидію, слід чекати у вересні, напередодні опалювального сезону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#В Броварах #житлові субсидії
Оголошення
live comments feed...