
07:11, 11 червня 2015 р.
Броварчан «порадували» черговим зубожіням і падінням гривні
«Прогнози середньорічного обмінного курсу гривні до долара США за період 2017–2019 роки коливаються в межах від 23,00 до 35,67 грн/дол.» — такі дані наведені в консенсус-прогнозі, опублікованому на сайті Міністерства економічного розвитку.
За розрахунками експертів, у наближчі 3-4 роки нас очікують нові «сюрпризи»: зростання приватного споживання, прискорення темпів інфляції, неспроможність держбюджету покрити всі видатки (які значно перевищуватимуть доходи).
Серед внутрішніх ризиків — поширення неплатоспроможності реального сектору економіки, нарощування негативних інфляційних очікувань населення, загострення дефіциту енергоресурсів і посилення девальваційних тенденцій на валютному ринку.
До зовнішніх ризиків експерти відносять ескалацію українсько-російського конфлікту, зменшення доступу до міжнародних ринків капіталу, згортання іноземними компаніями інвестиційних планів (перенесення термінів їх реалізації на майбутній період), а також недоотримання запланованого фінансування від МВФ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Кредитні гроші та ілюзія збагачення: поради від Юлії Ублінських
Новини компаній
11:00
15 вересня
21:48
13 вересня
12:05
11 вересня
09:59
11 вересня
09:44
11 вересня
10:44
10 вересня
Оголошення