• Головна
  • Чи зникне грижа міжхребцевого диска сама по собі?
Новини компаній
11:17, 23 вересня

Чи зникне грижа міжхребцевого диска сама по собі?

Новини компаній

У багатьох людей щороку діагностують грижу дисків хребта, найчастіше в поперековому відділі. Нижня частина спини зазвичай несе найбільше навантаження, що призводить до грижі, яку також можна назвати випинанням, розривом або зісковзуванням диска.

Симптоми залежать від місця розташування грижі міжхребцевого диска і від того, наскільки вона заважає рухам і навколишнім тканинам. У вас може бути грижа міжхребцевого диска, яка не викликає симптомів і проявляється лише під час діагностики інших проблем.

Якщо проблема з диском викликає біль і проблеми з рухливістю, є ймовірність, що симптоми зникнуть з часом і під впливом лікування. Ви можете прискорити своє одужання за допомогою спеціалістів центру «Меддіагностика» в Києві. Вони допоможуть вам під час консервативної терапії, оскільки лікування грижі хребта рідко потребує хірургічного втручання.

Чи зникне грижа міжхребцевого диска сама по собі?, фото-1

Чи заживе моя грижа міжхребцевого диска сама?

Велика ймовірність, що симптоми грижі міжхребцевого диска пройдуть самі по собі, як це буває приблизно в 90% випадків, коли у людей розривається диск. Важче відповісти на питання про те, чи грижа диска заживає повністю.

Диски хребта можуть заживати, і грижі можуть протікати безсимптомно без повного загоєння. Ви можете вважати себе зціленим, якщо ви позбулися болю й відновили рух. Але відсутність болю не завжди означає одужання. Давайте подивимося на анатомію дисків хребта і на те, що може статися з ними після грижі.

Желейний пончик

Конструкцію диска хребта часто порівнюють із желейним пончиком. Диск — це міцне зовнішнє кільце, яке оточує більш в’язкий центр — ядро. Грижа диска виникає, коли ядро ​​або проштовхується через слабке місце в кільці, або коли загальна форма диска різко спотворюється.

У хребцях є канали для проходження нервових волокон, але грижі міжхребцевого диска можуть випинатися в ці місця, стискаючи нервову тканину. Будь-хто, хто мав радикуліт, не з чуток знає, що може зробити здавлення нерва.

Реакція організму

Коли виникає грижа міжхребцевого диска, кілька реакцій організму ведуть до одужання.

Імунна система

Імунна система починає атаку, сприймаючи тканину ядра, що вислизає, як чужорідне тіло, зменшуючи розмір тканини ядра, що знаходиться неправильно, і знімаючи компресію нерва.

Водопоглинання

Тканина ядра, що висувається, починає втрачати свій нормальний рівень вологи, коли вона виходить за межі кільця. Втрата вологи також означає втрату розміру, тому тканина грижі зменшується, коли вона висихає. Це також може полегшити компресію нерва та усунути симптоми.

Дискова механіка

Фізична терапія та помірна фізична активність із низьким навантаженням також можуть допомогти вам усунути біль при грижі диска. Ваша природна механіка тіла може допомогти змінити форму грижі диска до її нормальних розмірів.

Часто лікування болю при грижі міжхребцевих дисків дає вам час, щоб ці природні цілющі переваги подіяли. Життя тим часом триває, тому, коли вам потрібна допомога впоратися з симптомами грижі міжхребцевого диска, або якщо ви хочете підтвердити, що саме це є причиною вашого болю, звертайтеся до лікаря ортопеда за професійною консультацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#грижа хребта #лікування грижі
Оголошення
live comments feed...