• Головна
  • У Броварах працюють житлові програми для військових
19:00, 19 червня

У Броварах працюють житлові програми для військових

У Броварах працюють житлові програми для військових

Наразі, Законодавство України передбачає надання військовим певних категорій та членам сімей загиблих безоплатне житло.

«Управління соцзахисту Броварської громади виконує державну програму з грошової компенсації на придбання житла для учасників бойових дій згідно постанов Кабінету Міністрів України за №214, 280 та 719.», – повідомила начальниця управління соцзахисту населення Алла Петренко.

При виконкомі міськради діє комісія з призначення такої грошової компенсації на придбання житла відповідно до цієї державної програм, пише «Трибуна».

Державна допомога згідно постанови Кабміну №719, де мова про надання грошової компенсації на придбання житла для осіб із інвалідністю через війну, які брали участь в АТО, наразі найактуальніша і фінансується державою найбільше.

Нині по цій постанові на обліку в Броварській громаді перебуває 30 осіб із числа осіб із інвалідністю та які потребують поліпшення умов проживання.

Члени сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли через поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отримані під час безпосередньої участі в антитерористичній операції,здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії росії проти України, також можуть звернутися за отриманням грошової компенсації на придбання житла.

Читайте також:

У Броварському ліцеї закінчили капітальний ремонт укриття

У Броварах зросла плата за навчання в школах естетичного виховання дітей

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВІЙСЬКОВІ #ЖИТЛОВА #ПРОГРАМА #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...