• Головна
  • Молдинги на дверях та чому вони рятують авто від багатьох неприємностей
Новини компаній
13:53, 15 листопада 2023 р.

Молдинги на дверях та чому вони рятують авто від багатьох неприємностей

Новини компаній

Дверні молдинги – металеві або синтетичні стрічки об'ємної форми на поверхні кузовних деталей автомобіля. Вони виконують насамперед захисну функцію, проте є користь від них і для дизайну. Адже таке оформлення дверей, додає динаміки і привабливості.

Молдинги можуть виконуватися як для нижнього, середнього, так і верхнього розташування на різноманітних деталях і конструкціях кузовної частини. Розглянемо дві найпоширеніші версії молдингів, а саме середні та нижні, які відіграють найважливішу функцію у захисті кузова автомобіля.

Молдинги на дверях та чому вони рятують авто від багатьох неприємностей, фото-1

В інтернет-магазині Bex Space за посиланням https://bex-space.com/ є широкий асортимент нових і вживаних запчастин для таких марок авто як Toyota, Volkswagen, Ford, Mercedes, Peugeot та інші. Є можливість замовити швидке доставлення за адресою або замовлення оригінальної запасної частини на адресу клієнта після отримання на склад компанії від виробника. Широкий асортимент нових і тих, що були у використанні запасних частин дає шанс швидко відновити працездатність авто та надійність і продуктивність його роботи.

Чому корисно відновлювати молдинги

В більшості випадків на молдинги звертають увагу, коли авто має аварійне зіткнення по поверхні дверей іншого авто, мотоцикла або електросамоката, велосипеда. Таке мікро-ДТП спричинило б серйозну деформацію дверей, адже кінетична енергія в цьому випадку достатньо серйозна. Однак саме завдяки молдингам двері отримують незначні ушкодження або і взагалі можуть зберегти свою конструкційну цілісність - удар бере на себе поверхня молдингу. Заміна молдингу набагато дешевше, ніж відновлення поверхні дверей та якісний ремонт лакофарбового покриття що зазнає різноманітного рівня ушкоджень.

Однак молдинги корисні не лише в якості своєрідних бічних бамперів для автомобіля. Вони також виконують і інші корисні функції. До речі, замовити молдинг для задніх дверей можна за посиланням https://bex-space.com/ru/molding-zadney-dveri-levyy-bex-space-757410e903.

Молдинги: додаткові властивості, що економлять багато грошей

Використання молдингів щодня забезпечує збереження лакофарбового покриття. Ця непомітна, на перший погляд, функція найкраще проявляється, коли внаслідок необережного поводження користувача, двері отримують пошкодження. Пояснимо це на простому прикладі.

Водій чи пасажир підходить до автомобіля з сумкою в якій є металеві елементи і намагається відчинити двері, одночасно доторкаючи сумку всією вагою до поверхні дверей. Якби не було молдингів, поверхня отримала б ушкодження від твердих металевих кілець, стрічок та інших деталей. Саме через ці мікроподряпини:

  • відкривається доступ для проникнення вологи;
  • всотування у тіло конструкції дверей агресивних речовин, що викликають поступову корозію;
  • починає руйнуватись лакофарбове покриття.

Крім того, молдинги в цьому випадку виконують роль захисту поверхні і збереження естетичного вигляду авто.

Зіткнення із будь-якою перешкодою під час відкривання авто на парковці – це теж удар насамперед по молдингу, а не по поверхні автомобіля. Тому і в цьому об’ємна стрічка виконує захисну функцію.

Нижній молдинг: захист від фізичного впливу

Нижній молдинг власники автомобілів зазвичай не одразу помічають, адже вони розташовані на найнижчій площині дверей. Цей підвісний елемент, що кріпиться безпосередньо до корпусу дверей, захищає їх від найагресивніших проявів які можуть впливати на якість конструкції під час руху.

Головне завдання нижнього молдингу – відбиття ударів дрібного каміння, піску та пилу. Також молдинг частково відбиває вологу, проникнення до металевої частини корпусу дверей агресивних сумішей, що застосовуються для очищення дороги від ожеледиці або снігу.

Заміна молдингів на нові та уважне спостереження за їх станом суттєво економить ресурси на обслуговування автомобіля та убезпечує від значних витрат на ремонтні роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...