• Головна
  • Сигналізація для приватного будинку чи квартири
Новини компаній
13:05, 1 листопада 2022 р.

Сигналізація для приватного будинку чи квартири

Новини компаній

Система сигналізації злому та нападу є одним з найпопулярніших видів забезпечення безпеки об'єктів. Її завданням є виявлення обставин, що мають ознаки небезпеки або прямо вказують на її наявність. Однією з таких загроз є реєстрація системою входу або спроби проникнення сторонніх осіб на об'єкт, що охороняється. Коли це відбувається, система генерує сигнал тривоги, виїжджає пультова охорона квартир. Цей сигнал може виникати на небезпечному об'єкті або передаватися в центр прийому. Метою кожної системи сигналізації про вторгнення та напад є забезпечення безпеки людей, що знаходяться на об'єкті, який охороняється, а також захист майна від крадіжки або пошкодження.

Склад сигналізації для домашньої охорони

Кожна система складається з групи пристроїв контролю та сигналізації. Найважливіші з них:

  • панельне управління;
  • геркони (різні типи датчиків);
  • клавіатура (пристрій, що дозволяє використовувати зв'язок з ПК);
  • акустико-оптична сирена;
  • інші елементи — залежно від типу системи та її безпеки.

Пульт охоронної сигналізації, як основний елемент системи виявлення вторгнень та головний пристрій, керує роботою всієї системи. Він збирає інформацію від модулів (виконавців), що реалізують встановлені функції, і передає її на сигналізатори, розташовані всередині або зовні об'єкта, який охороняється.

Сигналізація для приватного будинку чи квартири, фото-1

Як правило, для передачі інформації використовуються кабелі або це робиться за допомогою WI-FI, хоча все більшого поширення набувають змішані, радіо- та провідні інформаційні системи. Для живлення присутній акумулятор — дозволяє системі працювати у разі збою електромережі.

Охорона навколо будинку

Незалежно від того, чи вирішили ви придбати бездротову або провідну домашню сигналізацію, ви можете забезпечити її роботу додатковими заходами безпеки. Одним із таких є периметральна сигналізація. Вона призначена для інформування про існуючу небезпеку до того, як грабіжник проникне всередину об'єкта, що охороняється сигналізацією. Для цього сигналізація доповнюється додатковими пристроями (датчиками різного типу), які встановлюються зовні будівлі, таким чином створюючи додатковий захисний бар'єр. Зазвичай вони монтуються в зоні віконних та дверних отворів або біля огорожі навколо будівлі. Одними з найпопулярніших, що використовуються в охороні периметра, є датчики:

  • руху;
  • освітлення;
  • вібрації.

Всі перераховані вище пристрої можна інтегрувати з інтелектуальною системою.

Датчики руху — який радіус дії й де встановити

Завдання датчиків, так як і присутності, полягає у виявленні руху. Для цього використовуються інфрачервоні промені, мікрохвилі або ультразвуки. Однак різниця між цими пристроями є. Детектор руху безумовно менш чутливий. Останній, з іншого боку, здатний виявляти навіть мінімальні рухи рук, наприклад, натискання кнопки на пульті дистанційного керування. При виборі цих пристроїв найважливішим буде діапазон їхньої дії. Відстань, на якій детектори виявляють рух, може змінюватись від одного до декількох десятків метрів. Ідеальним місцем для їх встановлення стане лінія вікон, зона навколо дверей або огорожі. Тому сповіщувачі, встановлені на вікнах двоповерхових будинків, матимуть інший радіус дії, ніж ті, що використовуються в сигналізації для одноповерхового будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...