
08:00, 27 вересня 2022 р.
Увага, розшук! В Броварах зникла дитина

Вчора, 26 вересня, о 21:33 годині, до поліції звернулась мама щодо зникнення її 16-річної доньки.
Жінка повідомила, що близько четвертої години дня дівчинка пішла гуляти в парк «Перемога» та до цього часу додому не повернулася.
Наразі на пошуки дитини оперативно залучені всі підрозділи поліції Київщини, в тому числі, працівники Броварського райуправління, ювенальна превенція, кримінальна поліція, групи реагування патрульної поліції та представники ДФТГ.

ПРИКМЕТИ: на вигляд 16-17 років, зріст 160-165см, худорлявої статури, волосся довге, темне, очі голубі, відсутній верхній перший зуб, має шрам на лівій брові.
ОДЯГНУТА: чорна куртка, темно сині джинси.
«Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією про місцезнаходження неповнолітньої, просимо одразу повідомляти на спецлінію «102», або до Броварського районного управління поліції за телефоном: + 38 0 (97) 759 43 24», - йдеться у зверненні Броварського РУП.
Читайте також:
Поліція Київщини оперативно розшукала зниклу дитину із Броварів
Відлупцювали за зауваження: поліція Броварщини затримала хуліганів
Поліцейські Броварщини затримали двох зухвалих злодіїв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відкрити компанію в Англії — реєстрація бізнесу для нерезидентів
Новини компаній
09:15
Вчора
19:00
19 січня
13:50
19 січня
15:05
17 січня
Оголошення
10:02, 7 січня
1
18:26, 18 січня
50
18:26, 18 січня
12