
18:22, 21 вересня 2022 р.
Поліція Київщини оперативно розшукала зниклу дитину із Броварів

У вівторок, 20 вересня, близько восьмої години вечора до поліції звернулася стурбована жінка з повідомленням про зникнення дитини.
Мати розповіла, що її малолітній син о 17-ій годині пішов гратися на дитячий майданчик та до цього часу додому не повернувся.
На пошуки дитини були оперативно залучені підрозділи поліції Київщини, в тому числі особовий склад Броварського районного управління поліції, кримінальна поліція, ювенальна превенція, групи реагування патрульної поліції та ДФТГ.

Правоохоронці менше ніж за годину розшукали хлопчика, який ховався від дощу в сусідньому будинку.
На щастя, жертвою злочину малечане став, повідомляє Поліція Київської області.
Поліція Київщини вкотре закликає громадян в разі зникнення дитини не зволікати, а одразу повідомляти до правоохоронних органів.
Читайте також:
В Броварах серед вулиці помер літній чоловік
В Броварах сталася автопригода із постраждалими
В Броварах побільшало «голодних» злодіїв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
13:01
23 липня
17:00
21 липня
Де за кордоном нерухомість коштує як квартира у Броварах [Іспанія, Чорногорія, Греція]
Новини компаній
14:01
20 липня
18:08
19 липня
15:10
19 липня
Оголошення
00:54, 24 липня
21:16, 17 липня
31
18:13, 21 липня
2