Новини компаній
15:33, 24 травня 2022 р.

Безпека у власній квартирі

Новини компаній

Кожного дня по всій Україні стаються квартирні крадіжки, коли злодії зламують двері чи залазять у вікна. Зазвичай злочинці довго слідкують за своїми жертвами та їх помешканнями, тому добре знають їхній розклад та можуть обрати час, коли власника точно не буде у квартирі. Ніякі замки чи решітки не зупинять злодія, що націлився на майно. Проте якісна охоронна сигналізація здатна забезпечити не тільки збереження речей, але й покарання негіднику. Найкращий варіант, якщо охоронна агенція працює без посередників та надає гарантійне обслуговування обладнання. Охрана квартиры Киев - запорука безпеки та спокою. 

Як встановлюється охорона у квартирі?

Охоронна система квартири складається з датчиків і приладу, що відповідає за їхню злагоджену роботу та відправляє сигнали з них. Також у комплект входять динаміки та ліхтарі, що мають світло-шумовий ефект. 

Місця для встановлення датчиків обирає інженер охоронної фірми, що складає та погоджує з власником квартири проєкт майбутньої системи. На цьому етапі обираються також моделі техніки та пакет послуг. Наприклад, окрім датчиків руху, система може бути оснащена також датчиками розбиття вікон, задимлення або затоплення, щоб попередити будь-яку надзвичайну ситуацію. Крім того, за бажанням власника у квартирі можуть бути встановлені камери відеоспостереження та тривожна кнопка для самостійного виклику озброєної охорони на об’єкт. 

JyD6urFM5_AzPj8d6r8pJKqhZmwvY1o6YEGvny189BseRUGd5KooifLbqJgQdl5jkfgJnaVdLhZP_xROkOLiO7oOzuJD7kK0ZKETA8CgvtUdQcYgKsz7zBLv6e63tn5lBIjaGXWLDt_441MzEA

Залежно від того, чи є система дротовою, монтаж сигналізації може потребувати також додаткових ремонтних робіт. Проте зазвичай професійні робочі встановлюють сигналізацію у квартирі за один робочий день. 

Як працює сигналізація для квартири?

Принципи роботи сигналізації дуже прості: 

 • датчики руху фіксують проникнення на територію чужинця;

 • сигналізація вмикає гучну сирену, повідомляючи сусідів про проникнення;

 • власнику квартири на телефон приходить повідомлення, що сповіщає про ситуацію.

Якщо у квартирі встановлена автономна сигналізація, а у будинку немає власного поста охорони, то на цьому все завершується. У разі роботи пультової охоронної системи сигнал також надходить до охоронної агенції. Та відправляє свою групу швидкого реагування з професійних охоронців. Бажано, щоб у них була зброя та ліцензія на неї. Якщо охоронна агенція хороша, то ГШР прибуде на місце якнайшвидше та затримає злочинців. 

B8B34IsIfc42s9OcO4mejAMXS0wrL7o4KpDGnkLtN-txBXSZPuSri_b5S6f07wv1ec4ixECDLsquHfBuSS3rqT1vO41M5K4RJFqc9b1GbHoMEy1BjzVbAb6Pw0WHV_5j6ZNCtKeNaEwW1zgFjQ

Ціни на охоронні системи

Заздалегідь визначити, скільки буде коштувати система охорони квартири, важко, адже ціна залежить від таких факторів як: 

 • кількість та тип датчиків;

 • вид охоронної системи;

 • стан будівлі.

Вартість одного місяця абонплати охоронної сигналізації у квартиру починається з 350 гривень. 

yrjt43dX6xrhNJZqPTPA7VCpASeI_JLQYxpKnR5T4GXDlTxoFoCykjAgwHmdejIIo14eGKrKXKETF_MWSYaZ8PXygeKzJYBFqNOh3CB-g3IVMMEifuGCR6WMMRWlPHd7uAIvvLMNEn9vg_j_NQ

Як вибрати охоронну фірму? 

Вибір охоронної фірми може значно вплинути на долю, адже це вибір людей, від яких залежить безпека помешкання. До цього вибору слід підходити дуже серйозно, та вибирати фірму, для якої на першому місці - пріоритети клієнта. Важливо, щоб охоронна система цієї фірми: 

 • була ліцензована та сертифікована в Україні;

 • забезпечувала передавання сигналу кількома каналами зв’язку, щоб її неможливо було заглушити;

 • могла деякий час працювати автономно, якщо вимкнуть світло;

 • працювала без збоїв та могла самостійно проводити свою діагностику;

 • підлягала гарантійному обслуговуванню. 

Задля комфортного життя та спокійного сну краще довірити свій захист професіоналам. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...