• Головна
  • Які компанії пропонують онлайн кредит 24/7?
Новини компаній
10:00, 30 грудня 2021 р.

Які компанії пропонують онлайн кредит 24/7?

Новини компаній

Ринок мікрокредитування в Україні з кожним роком набирає обертів, з'являються нові мікрофінансові організації, яких і так уже налічується далеко за сотню. Цілодобові кредити стали такою ж нормою життя, як покупка товарів через Інтернет чи спілкування за Вайбером.

Кредит цілодобово можна оформити в будь-якій українській МФО, яка працює в режимі онлайн та надає позику на картку цілодобово. Україна однією з перших серед усіх країн колишнього пострадянського простору почала опановувати ринок мікрокредитування.

Які компанії пропонують онлайн кредит 24/7?, фото-1

Головна перевага мікрокредитування у МФО перед банківським кредитом полягає в тому, що можна оформити кредит на картку онлайн цілодобово, надавши мінімальний пакет документів кредитору. Заявка на мікрокредитування буде розглянута протягом 30-60 хвилин, і по ній буде винесено рішення, яке у 90% випадків є позитивним. Клієнту залишиться підписати кредитний договір та отримати гроші на свою банківську картку.

Як оформити мікрокредит?

Для оформлення мікропозики клієнту необхідно зайти на сайт МФО, що сподобалася, заповнити реєстраційну форму, в якій вказати достовірну інформацію, після чого оформити і подати заявку на мікрокредит, в якій вказати розмір кредиту та терміни кредитування.

Перш ніж оформляти заявку, клієнт має уважно ознайомитись з умовами кредитування. Особливу увагу слід звернути на такі нюанси як можливість дострокового погашення кредиту та порядок нарахування відсотків. Важливе значення має можливість пролонгації взятого кредиту, що дозволяє клієнту уникнути штрафних санкцій. Деякі МФО дозволяють оформляти пролонгацію кредиту необмежену кількість разів за умови повного погашення відсотків за кредитом.

Після того, як заявка клієнта буде оформлена, вона протягом 30-60 хвилин розглядається в автоматичному режимі, що дає можливість оформляти кредити цілодобово і по ній виноситься рішення. У разі, якщо рішення виявляється позитивним, на електронну пошту позичальника, яку він вказав під час реєстрації, надходить електронний договір, який той має підписати, надіславши код у СМС-повідомленні, що міститься у договорі.

Після цього договір вважається підписаним та набравши чинності. На банківську картку клієнта зараховується кредитна сума, якою той може розпоряджатися на власний розсуд.

Повторне кредитування

Багато МФО надають перший кредит під 0,01%. При повторному кредитуванні в цій же МФО клієнту будуть нараховані відсотки в межах 1-3% від суми кредиту щодня. У такий спосіб адміністрація МФО страхується від високих потенційних ризиків щодо неповернення кредитів.

Тому звертатися до послуг МФО доцільно лише у тому випадку, якщо кредитор точно розуміє, що до зазначеного терміну він зможе розрахуватися за кредитом, включаючи відсотки, які будуть нараховані йому за користування кредитними коштами.

Найкращі пропозиції на українському ринку мікрокредитування

Швидко Гроші – до 20 000 грн. на термін від 3 до 70 днів.

Ccloan – до 20 000 грн. на термін від 1 до 30 днів.

Кредит 7 – до 10 000 грн. на строк від 3 до 30 днів.

Tengo – до 20 000 грн. на термін від 1 до 30 днів.

Moneyveo – до 20 000 грн. на термін 1-30 днів.

Кредит Плюс – до 20 000 грн. на термін 3-30 днів.

ЄГРОШІ – до 25 000 грн. на термін 1-60 днів.

Глобал Кредит – до 15 000 грн. на термін 1-30 днів.

Money for you – до 12 000 грн. на термін 2-30 днів.

МістерКеш – до 20 000 грн терміном 1-30 днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...