• Головна
  • Коли вигідно купити квартиру: Чи чекати на потрібний момент?
Новини компаній
09:00, 27 грудня 2021 р.

Коли вигідно купити квартиру: Чи чекати на потрібний момент?

Новини компаній

Кожна людина хоч раз у житті стикається із необхідністю придбання нерухомості. Усі мріють про життя у власній, а не в орендованій квартирі. Допомогу у цьому складному та відповідальному процесі потенційним покупцям надають агентства нерухомості. Тільки у Києві свої послуги пропонує 181 рієлторська компанія. 

агентсва недвижимости в Киеве

Послуги АН

Самостійно знайти пдхожий для покупки варіант квартири можливо, але це забере багато часу, якого завжди бракує жителям столиці. Тому дуже доречними будуть послуги, що надають населенню агентства нерухомості, для вибору найкращого з них треба перейти на рейтинг, розміщений на сторінках інтрнет-сервісу Rating Remont. Рейтинг формується на основі оцінок та відгуків, які залишають реальні клієнти різних столичних агенцій.

Спеціалісти АН надають дієву допомогу у питаннях придбання нерухомості. Вони:

  • здійснюють пошук та пропонують клієнтам квартири, що відповідають їх вимогам;
  • перевіряють юридичну чистоту об’єкта нерухомості;
  • надають посередницькі послуги у спілкуванні зацікавлених сторін;
  • допомагають якісно підготувати документацію необхідну при укладанні угоди;
  • надають допомогу у проведенні взаємних розрахунків між сторонами.

Послуги надаються комплексно, але можна скористатися окремими їх видами. 

Коли краще купувати житло?

Літо вважається найкращим періодом для укладання угод на придбання житла. Літом, у сезон відпусток, знижується попит на квартири, тому продавці погоджуються на прохання про надання знижок, а забудовники приваблюють клієнтів різними акційними пропозиціями. Для продажу нерухомості краще дочекатися осені, коли традиційно попит на неї збільшується.

Але експерти вважають, що купувати квартири треба тоді, коли буде знайдено прийнятний для покупця варіант. Чекати суттєвого зниження вартості нерухомості не треба, бо такі очікування зазвичай марні. Реалістичнішим сценарієм розвитку подій являється зростання цін на об’єкти нерухомості. У сучасних реаліях доводиться спостерігати як стабільно зростає курс долара та євро, що неминуче тягне вгору ціни за квадратний метр житла.

агентсва недвижимости в Киеве

Не треба чекати особливого моменту для придбання нерухомості. Через зростання курсу долара, привабливість акцій, що пропонувалися кілька місяців тому, повністю нівелюється. У гривневому еквіваленті вартість житла може навіть зрости.

Найкраща для потенційного покупця пропозиція на первинному чи на вторинному ринку з’являється несподівано, у будь-який момент. Це може бути терміновий переїзд сім’ї на проживання в інше місто або країну, проведення забудовником вигідної акції. Якщо з’являється можливість стати власником житла, нею неодмінно треба скористатися.

До речі, вартість житла на етапі будівництва майже на 40% дешевша. Але момент заселення відтерміновується. Житло аналогічного класу на вторинному ринку коштує значно дорожче.

Середня вартість квадратного метра житла на вторинному ринку столиці складає приблизно 1240 доларів, а у новобудовах – близько 840$. Різниця у ціні квартир однакової площі може складати понад 15 тисяч доларів. Це досить вигідний варіант, якщо є можливість не квапитися з заселенням у нове житло.

Купівля квартир у новобудовах пов’язана з різними ризиками. Тому потрібна допомога надійного агентства нерухомості, щоб перед укладанням угоди професійно перевірити надійність забудовника, наявність всіх необхідних документів, та юридично грамотно укласти угоду. Агентства нерухомості цінують свою репутацію, тому дбають про те, щоб всі клієнти отримували житло, яке максимально відповідає їх вимогам та уподобанням без зайвих ризиків, на вигідних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...