• Головна
  • В Броварах почне роботу навчальний заклад для дітей з інвалідністю
18:30, 20 жовтня 2021 р.

В Броварах почне роботу навчальний заклад для дітей з інвалідністю

В Броварах почне роботу навчальний заклад для дітей з інвалідністю

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, який діє в Броварах вже 17 років, має на меті доповнити свою роботу ще й освітньою складовою. Створений заклад отримає назву «Навчально-реабілітаційний центр – гімназія «Зростання».

Діяльність гімназії буде спрямована на забезпечення дітей з інвалідністю, що проживають на території Броварської територіальної громади, базовою середньою освітою. Принципова позиція керівництва міста і очільників реабілітаційного центру полягає в тому, щоб зберегти те, що вже успішно реалізовано в плані реабілітації дітей та розширити діяльність шляхом надання навчальних послуг.

За останніми даними в Броварській ОТГ проживає 860 дітей з особливими освітніми потребами. З них 167 перебувають на інклюзивній формі навчання. Решта навчаються за індивідуальною програмою, або просто мають домашню освіту.

Створення нового комунального закладу не потребує залучення додаткових коштів з місцевого бюджету. Навпаки, завдяки спільним зусиллям Управління освіти і науки та юридичного Управління була знайдена форма, яка дозволяє знизити витрати навіть за умови збільшення штату працівників.

Реабілітаційний центр отримав додаткових 300 квадратних метрів за рахунок звільненої Терцентром площі. Після капітального ремонту тут планують розмістити 9 класів. У кожному навчатиметься від 6-ти до 8-ми учнів.

Громадський Ревізор

Читайте також:

Трьохрічного хлопчика з Броварщини, якого місяць тому викрав батько, досі не повернули мамі

Бровари долучилися до всеукраїнської акції «Російська мова - збиткова!»

В Броварах на пішохідному переході збили дитину

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #РЕАБІЛІТАЦІЯ #НАВЧАННЯ #ДІТИ #ІНВАЛІДНІСТЬ
Оголошення
live comments feed...