• Головна
  • В Броварах почала роботу новостворена Молодіжна рада
16:43, 28 липня 2021 р.

В Броварах почала роботу новостворена Молодіжна рада

В Броварах почала роботу новостворена Молодіжна рада

У вівторок, 27 липня відбулись установчі збори нового складу Молодіжної ради Броварської міської територіальної громади.На заході самі члени, шляхом таємного голосування, обирали голову молодіжної ради, заступника голови та секретаря.

Із 10 осіб-членів ради - на зборах були присутні семеро. У результаті голосування головою ради став Машевський Ігор, заступником обрано Ковбасинську Інну і секретарем Стремецьку Анастасію.

Молодіжна рада створена при виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської області і є консультативно-дорадчим органом, що утворений з метою сприяння розвитку громадської активності молоді для реалізації державної молодіжної політики, а саме більш повного врахування позицій молоді та залучення молодого покоління в процеси духовного, економічного і соціально- культурного розвитку міста.

«Хочу зазначити, що вікова категорія учасників новоствореної Молодіжної ради - 20+, це вже дорослі зрілі особи, які точно знають, чого хочуть від життя», - резюмувала очільниця Відділу сім'ї та молоді БМР.

Броварська міська рада

Читайте також:

В Броварах почав працювати оновлений електронний Контакт-центр

В Броварах можуть закрити туберкульозне відділення

В Броварах у водоймі виявлено кишкову паличку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СУСПІЛЬСТВО #МІСЬКРАДА #МОЛОДІЖНА #РАДА #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...