• Головна
  • В Броварах можуть закрити туберкульозне відділення
14:00, 27 липня 2021 р.

В Броварах можуть закрити туберкульозне відділення

В Броварах можуть закрити туберкульозне відділення

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) відмовляє фтизіатричному відділенню броварської лікарні в укладанні Пакету медичних послуг. Якщо фінансування фтизіатрії у Броварах припиниться, це призведе до її закриття.

У вимогах НСЗУ зазначено, що цей пакет може підписати лише той медичний заклад, який визначений обласною державною адміністрацією як спеціалізований в регіоні. Таким є обласний протитуберкульозний диспансер.

Наразі у місті та районі лікується 55 осіб хворих на туберкульоз, близько 400 пацієнтів перебуває на обліку. У фтизіатричному відділенні залишилися працювати один лікар (ще одного перевели на лікування ковідних пацієнтів), три медсестри, лаборант і дві санітарки – усі вони на межі звільнення, бо зарплату в наступному місяці платити нічим.

НСЗУ рекомендує передати право лікування хворих туберкульозом сімейним лікарям. За словами керівництва міського центру первинної медико-санітарної допомоги, це стане значним перенавантаженням для медиків.

Крім того, хворим на туберкульоз потрібні спеціальні умови, виокремленні приміщення. Більшість з них мають ще й ВІЛ, тобто являються постійними пацієнтами, так званого «Кабінету довіри». Ним опікуються ті самі медпрацівники фтизіатричного відділення.

Громадський ревізор

Читайте також:

В Броварах у водоймі виявлено кишкову паличку

В Борисполі двомісячній дитині поставили діагноз СМА: відкрито збір коштів

Броварчани зможуть щепитися американською вакциною Moderna

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СУСПІЛЬСТВО #ТУБДІСПАНСЕР #ЛІКАРНЯ #ТУБЕРКУЛЬОЗ #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...