17:29, 18 червня 2021 р.

В Броварах чіпували дерева

В Броварах чіпували дерева

В Броварах розпочалося чіпування зелених насаджень. У середу, 16 червня, в броварському парку «Перемога» представники компанії «ВІНФОРСТПРО УКРАЇНА» показали працівникам комунальної служби, як самотужки і правильно маркувати дерева: як вживлювати чіп, які дані вности та як користуватися спецобладнанням.

На практиці це виглядає таким чином: працівник вимірює та вносить у спеціальну програму всі параметри конкретного дерева: його вік, висоту, породу, діаметр стовбура та крони, загальний стан, особливості (поважний вік чи рідкісний сорт). Обов’язковим параметром є геолокація.

У Європі ця практика має широке застосування. В нашому випадку це пілотний проєкт, але він вже успішно імплементований в містах Буча та Шепетівка. Зібраний пул інформації дозволяє мати повне уявлення про стан речей з деревами, що сприятиме їхньому збереженню. Буде чітко видно скільки дерев знаходиться у задовільному стані, скільки потребують спеціального втручання, які перебувають у незадовільному стані та мають бути замінені при першій можливості.

Першим деревом, яке чіпували комунальники, став піввіковий клен. Повторна інвентаризація зелених насаджень проводиться кожні п’ять років.

Громадський Ревізор

Читайте також:

Броварське КП отримає кредит у 5 млн євро на модернізацію системи теплопостачання

На Київщині розпочали роботу групи реагування на факти домашнього насильства

Ексдиректор санаторія на Броварщині підозрюється у розтраті 20 млн.грн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ДЕРЕВА #ЧІПУВАННЯ #ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ
Оголошення
live comments feed...