• Головна
  • В Броварах чіпуватимуть дерева
14:06, 3 червня 2021 р.

В Броварах чіпуватимуть дерева

В Броварах чіпуватимуть дерева

Найближчим часом в Броварах розпочнуть чіпування зелених насаджень у місті. Інвентаризацію всіх дерев проводитиме комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій». Перепис дерев почнуть з місць їх найбільшого скупчення: парків «Перемога», та «Приозерний» і «Алеї кохання».

«Ми здійснили закупку обладнання для електронного чіпування зелених насаджень. Вживляння електронного чіпу проводиться спеціальним способом, що не шкодитиме дереву. Завдяки спеціальному пристрою починається збір інформації, яку внесуть в електронну базу даних» - роповів директор комунального підприємства Андрій Сторчовий.

За його словами, на кожне дерево заведуть картку із вказаним станом та іншими параметрами. Відтак спеціаліст зможе відслідковувати найменші зміни в житті дерева. Повний огляд будуть проводити кожних п’ять років.

Інвентаризація дерев проводиться на виконання одного з пунктів програми «Smart City» щодо активного озеленення міста. Зібрана інформація дасть змогу планувати нові насадження, контролювати вирубку старих дерев.

Громадський ревізор

Читайте також:

В Броварах відновили роботу поліцейські велопатрулі

З турботою про кожного: оздоровлення пільгових категорій броварчан

Творча особистість: в Броварах нагородили кращі музичні колективи міста

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ДЕРЕВА #ЧІПУВАННЯ #ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ
Оголошення
live comments feed...