• Головна
  • З турботою про кожного: оздоровлення пільгових категорій броварчан
08:00, 3 червня 2021 р.

З турботою про кожного: оздоровлення пільгових категорій броварчан

З турботою про кожного: оздоровлення пільгових категорій броварчан

Днями, на черговому засіданні виконавчого комітету було схвалено одразу три положення про забезпечення санаторно-курортним лікуванням пільгових категорій дорослого населення. Усі вони стосуються міської програми «З турботою про кожного».

Щоб отримати путівку людина, яка належить до однієї з вказаних категорій, має звернутися до Управління соціального захисту населення (тел.: (04594)5-12 -32) та вказати санаторій, у якому вона бажає пройти курс оздоровлення.

«Пільговик може обирати для себе будь-який санаторно-оздоровчий заклад на території України. Важлива умова лише одна: цей санаторій обов’язково повинен мати ліцензію», - підкреслила начальниця Управління соціального захисту населення Алла Петренко.

Після подачі усіх необхідних документів місто спрямує кошти за відпочинок безпосередньо на рахунок санаторного закладу у сумі, в межах яка не перевищує встановлену граничну вартість путівки.

З турботою про кожного: оздоровлення пільгових категорій броварчан, фото-1

 Якщо вартість путівки буде нижчою за граничною, пільговик може розраховувати на компенсацію її фактичної ціни. Ту ж суму, яка перевищить граничну вартість, людина буде сплачувати за власний кошт. Скористатися можливістю оздоровитися за рахунок Програми «З турботою про кожного» можна не частіше, ніж один раз на рік.

Громадський ревізор

Читайте також:

ТОВ «Селтік ТБО» затвердило нові тарифи на вивіз сміття

В Броварах відновили роботу поліцейські велопатрулі

У Броварській ОТГ відмовляються від паперового документообігу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СУСПІЛЬСТВО #ПІЛЬГИ #ВІДПОЧИНОК #МІСЬКРАДА #БРОВАРИ
Оголошення
live comments feed...